Sherlock Holmes The Devil s Daughter

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - Nintendo Switch

Opis


Coś mrocznego zakorzenia się w Londynie

Czy to tylko dym ze strony przebiegłych oszustów, czy też w grę wchodzi coś mroczniejszego? Każda sprawa będzie wymagała od Ciebie znalezienia równowagi między logiką, instynktem, moralnością i przesądami. Wytrop zło w najciemniejszych zakątkach Londynu i ludzkiej duszy, czy to z tego świata, czy może z innego.

Sprawdź swoje umiejętności detektywistyczne

Wcielając się w postać wielkiego detektywa obdarzonego wyjątkową zdolnością obserwacji, rozplączesz sieć kłamstw i zwodniczych intryg, a wszystko to zakończy się jednym wielkim odkryciem. Po raz pierwszy w swojej niesamowitej karierze detektyw musi walczyć o utrzymanie tajemnicy, a nie o jej ujawnienie.

Cechy


  • Wciel się w postać znanego na całym świecie Sherlocka Holmesa i wykorzystaj jego niezwykłe zdolności, aby rozwikłać sprawy i dotrzeć do tego, co naprawdę nawiedza Londyn.
  • Swobodnie zwiedzaj kilka dzielnic miasta w poszukiwaniu wskazówek i podejrzanych.
  • Przesłuchania, walka, pościgi, infiltracja. Odkryj grę, która nie ma sobie równych!
  • John Watson też tu jest. Ten zaufany były chirurg polowy, posiadający prawdziwą wiedzę wojskową, towarzyszy Holmesowi podczas jego przedsięwzięć. Oprócz jasnego poczucia moralności, jego wiedza medyczna i doświadczenie w posługiwaniu się bronią palną zawsze się przydadzą.

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter to samodzielny tytuł z zakręconą fabułą, który jest już dostępny na Nintendo Switch! Załóż więc czapkę Sherlocka i badaj zbrodnie, gdziekolwiek jesteś - w domu lub w podróży.

Trailer

Galeria

Data premiery: 07.04.2022
Wydawca: Frogwares
Twórcy: Frogwares
Gatunki: Przygodowa, Logiczna, Akcji, Lifestyle
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Rosyjski, Chiński, Portugalski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz