Shadowrun Trilogy

Shadowrun Trilogy - Nintendo Switch

Opis


Trylogia Shadowrun składa się z 3 kultowych taktycznych gier RPG rozgrywających się w dystopijnej cyberpunkowej przyszłości, w której magia przebudziła się na nowo, przywracając do życia stworzenia rodem z high fantasy. Ta jedyna w swoim rodzaju gra RPG, stworzona ponad 30 lat temu, zyskała ogromną popularność w ciągu ostatnich trzech dekad.

Shadowrun Returns


Świat Shadowrun, który jest połączeniem fantasy i cyberpunk zyskał ogromną rzeszę fanów od czasu jego powstania ponad 30 lat temu. Prawie 10 lat temu twórca gry Jordan Weisman powrócił do świata Shadowrun, unowocześniając tę klasyczną grę jako turową taktyczną grę RPG dla jednego gracza. W miejskiej aglomeracji Seattle poszukiwanie tajemniczego mordercy skieruje Cię na trop, który prowadzi od najciemniejszych slumsów do najpotężniejszych megakorporacji w mieście.

Aby wyjść z cienia Seattle bez szwanku, będziesz musiał uważnie stąpać po ziemi, korzystać z pomocy innych biegaczy oraz opanować potężne siły technologii i magii.

Shadowrun Dragonfall - Wersja reżyserska


W 2012 roku magia powróciła do naszego świata, budząc potężne stworzenia z mitów i legend. Wśród nich był Wielki Smok Feuerschwinge, który wyłonił się bez ostrzeżenia z gór Niemiec, siejąc ogień, śmierć i niewyobrażalne zniszczenie w całym kraju. Niemieckie wojska potrzebowały prawie czterech miesięcy, aby w końcu ją zestrzelić - a kiedy to zrobiły, ich zwycięstwo stało się znane jako Upadek Smoka.

42 lata później, w roku 2054, świat się zmienił. Niekontrolowany postęp technologiczny zatarł granicę między człowiekiem a maszyną. Elfy i trolle chodzą wśród nas, bezwzględne korporacje wykrwawiają świat, a rządy Feuerschwingego są już tylko odległym wspomnieniem. Niemcy są podzielone - stabilna anarchia, znana jako "Państwo Flux", kontroluje miasto Berlin. To miejsce, w którym władza jest ulotna, wszystko jest możliwe, a odpowiednie znajomości mogą decydować o sukcesie lub śmierci głodowej.

Dla Ciebie i Twojej drużyny zaprawionych w bojach shadowrunnerów nie ma lepszego miejsca na szybki zarobek.

Teraz pojawia się nowe zagrożenie, które może oznaczać niewyobrażalny chaos i zniszczenie. Wkrótce ty i twoja drużyna znajdziecie się po niewłaściwej stronie śmiertelnie niebezpiecznego spisku. Jedyna wskazówka: szepty o Wodospadzie Smoka. Plotki o tym, że Wielki Smok Feuerschwinge może wciąż żyć, czekając na odpowiedni moment, by powrócić...

Shadowrun Hongkong - Edycja rozszerzona


Hong Kong. Stabilny i dobrze prosperujący port w morzu chaosu, działań wojennych i politycznych zawirowań. Strefa Wolnego Handlu w Hongkongu to kraina sprzeczności - jest to jedno z najlepiej prosperujących centrów biznesowych w Szóstym Świecie, a zarazem siedziba jednego z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie. To kraj jasnych świateł, lśniących wieżowców i niespokojnych duchów, gdzie życie jest tanie i wszystko jest na sprzedaż.

Jako były skazaniec mieszkający w Seattle starasz się uczciwie zarabiać na życie, ale kiedy twój zastępca błaga cię, abyś spotkał się z nim w Chinach, sprawy przybierają ponury obrót i dowiadujesz się, że policja chce cię aresztować. A mówiąc aresztować, mają na myśli zabić cię na miejscu. Zbuduj swoją drużynę Shadowrunnerów, najemników o wielkich osobowościach, którzy potrafią walczyć przy użyciu mistycznych lub technicznych mocy, i odwróć losy elitarnej korporacji oraz policji. Dzięki eksploracji w czasie rzeczywistym i turowej akcji spotkasz się ze śmiertelnie niebezpiecznymi spiskami, chciwością korporacji, Triadami, segregacją społeczną i wojnami gangów.

Trailer

Galeria

Data premiery: 21.06.2022
Wydawca: Paradox Interactive
Twórcy: Paradox Interactive, Codeglue, Harebrained Schemes LLC
Gatunki: Przygodowa, RPG
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz