Severed Steel

Severed Steel - Nintendo Switch

Opis


Severed Steel to jednoosobowa gra FPS z płynnym systemem akrobacji, zniszczalnymi środowiskami voxel, mnóstwem bullet time'ów i unikalnym jednorękim bohaterem. Ty, twój palec u nogi i but o stalowych palcach walczycie z przeciwnikami. Łącz ze sobą biegi po ścianach, nurkowania, salta i ślizgi, aby załatwić każdego wroga.

Zawartość


  • Wyjątkowy wojownik - Graj jako Steel, zwinny, jednoręki strzelec wyborowy na misji. Nie ma przeładowywania - wybieraj dobrze swoje strzały i bądź gotów wyrwać załadowaną broń z zimnych, martwych rąk swoich wrogów.
  • Stylowa walka - unikaj pocisków, skacz po ścianach, wykonuj kopnięcia wślizgiem, rzucaj bronią - zrób wszystko, aby wyjść na prowadzenie w intensywnych i szaleńczych walkach.
  • W pełni zniszczalne środowisko - Przebijaj się przez tynk ostrymi pociskami 4,7 mm, przebijaj się przez gruby beton pociskami kalibru .50 lub rób wielkie dziury w przedmiotach za pomocą działka naramiennego.
  • Dynamiczne AI - Żadna bitwa nie jest taka sama dzięki dynamicznej sztucznej inteligencji.
  • Tryb Firefight - W tym trybie, stylizowanym na zręcznościowy, ścigaj się o wysokie wyniki i szybkie czasy, aby zdobyć uznanie w tabeli liderów. Zawiera 42 poziomy, każdy z własnymi wyzwaniami i ponad 20 możliwych do odblokowania, modyfikujących grę "Mutatorów".
  • Tryb kampanii - przejdź przez sześć zwartych rozdziałów fabularnych, walcząc z siłami nikczemnej megakorporacji EdenSys.
  • Dostępność - szereg ustawień dotyczących takich funkcji, jak poziom trudności, grafika, dźwięk, sterowanie, nawigacja i inne.

Trailer

Galeria

Data premiery: 21.07.2022
Wydawca: Digerati
Twórcy: Greylock Studio
Gatunki: Pierwszoosobowa, Akcji
Języki: English, Francuski, Niemiecki, Włoski, Japoński, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz