Samurai Bringer

Samurai Bringer - Nintendo Switch

Opis


Samurai Bringer to roguelite'owa gra akcji z poziomami zmieniającymi się przy każdej rozgrywce, w której wykańczasz hordy samurajów i demonów, zbierasz umiejętności i szlifujesz swój styl walki, aby pokonać Yamata-no-Orochi, ośmiogłowego smoka z japońskiej mitologii.

Fabuła


Susanoo, potężne bóstwo, rzuciło wyzwanie Yamata-no-Orochi, aby uratować Kushinadę, który miał zostać złożony w ofierze smokowi. Został jednak pokonany przez smoka, a jego moc została mu odebrana. Zrzucony do krainy Nakatsukuni, musi teraz walczyć z wieloma samurajami i demonami przywołanymi z przestrzeni i czasu, aby odzyskać utraconą siłę...

Zawartość


Mieszaj i dopasowuj umiejętności, aby stworzyć swój własny styl walki

Pokonaj nadciągające hordy samurajów i demonów, aby zdobyć Zwoje Bojowe. Techniki takie jak cięcie, pchnięcie i skok można wyposażyć, aby zmienić sposób, w jaki atakujesz.

Od wirujących cięć po ataki ogniem, a nawet kombinacje, które pozwolą ci łączyć ataki. Zbuduj swój własny styl walki, aby zapewnić sobie niepowtarzalne wrażenia.

Pokonaj ponad 100 legendarnych japońskich wojowników

Ponad 100 legendarnych wojowników z japońskiej legendy i historii, w tym Oda Nobunaga, Date Masamune i Sanada Yukimura, zostanie wezwanych, aby stanąć przeciwko Tobie. Pokonanie ich nagrodzi Cię ich bronią i zbroją nasyconą różnymi efektami podnoszącymi status. Zakładając tę zbroję, nie tylko zyskasz przewagę w walce, ale także dodasz do swojego ekwipunku odrobinę stylu.

Gromadź doświadczenie i siłę poprzez porażki

Poziomy są generowane proceduralnie, a tym i rozmieszczenie wrogów jest za każdym razem inne, co oznacza również inne zwoje walki do zebrania. Porażka w walce nie oznacza, że tracisz wszystko, więc rozbudowuj swój ekwipunek i styl walki, dopóki Susanoo nie odzyska utraconych sił. Przygotuj się, tworząc wszechstronny ekwipunek, aby poradzić sobie w różnych sytuacjach bojowych, i zmierzaj do pokonania potężnego ośmiogłowego smoka, Yamata-no-Orochi.

Trailer

Galeria

Data premiery: 21.04.2022
Wydawca: PLAYISM
Twórcy: ALPHAWING Inc.
Gatunki: Akcji, Indie
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe:
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz