Potato Flowers in Full Bloom

Potato Flowers in Full Bloom - Nintendo Switch

Opis


Graj jako członek ekipy ekspedycyjnej głodnej wiedzy i magicznych przedmiotów. W poszukiwaniu wyjątkowych nasion, które alchemicy zostawili w labiryncie, twoja załoga udała się na tajemniczą wyspę. Mówi się, że nasiona rosną w skażonej glebie, co rozwiązuje problem, który od dawna nęka ludzkość. Prowadzony przez szefa ekspedycji, gracz raz za razem będzie wchodził do labiryntu, próbując dotrzeć do najniższego poziomu, na którym podobno przechowywane są nasiona.

Zawartość


  • Zbadaj labirynt pełen pułapek i mechanizmów w pierwszej osobie! Stopniowo rozszerzaj zakres swojej aktywności w labiryncie. Poruszaj się po lochach, aby zdobyć skarb i rozwijać swoją załogę.
  • Pozostawianie rzeczy przypadkowi okaże się fatalne w skutkach. Przeczytaj następny ruch wroga w bitwie! Ikony będą wskazywać, co zrobi Twój wróg w następnej turze. Będą blokować, robić uniki czy atakować? Mądry wybór następnego ruchu, pomoże doprowadzić do zwycięstwa.
  • Zbuduj i wyszkol swój zespół, aby pasował do Twojego stylu! Stwórz zespół składający się z maksymalnie 3 postaci, wybierając klasy takie jak Rycerz lub Szaman. Każda klasa ma swoje własne drzewko umiejętności. Trenuj je, aby znaleźć idealną konfigurację. Mamy też możliwość tworzenia postaci, w którym można wybrać swoją rasę i kolor włosów.

Trailer

Galeria

Data premiery: 10.03.2022
Wydawca: PLAYISM
Twórcy: Pon Pon Games
Gatunki: RPG
Języki: Japoński, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz