Monster Hunter Rise Sunbreak

Monster Hunter Rise: Sunbreak - Nintendo Switch

Opis


Świat Monster Hunter Rise staje się większy i głębszy dzięki temu ogromnemu rozszerzeniu, które zawiera nowe potwory, nowe miejsca i więcej!

Uwaga: Musisz posiadać Monster Hunter Rise, aby móc zagrać w to rozszerzenie. Zawartość Sunbreak jest dostępna po ukończeniu 7-gwiazdkowego zadania Hub "Serpent Goddess of Thunder". Jeśli zakupisz tę zawartość, gdy gra jest otwarta, musisz ponownie uruchomić grę, aby uzyskać do niej dostęp.

Zawartość


Nowa przygoda w odległej krainie

Znany jako "Fierce Flame of Kamura" od czasu wydarzeń z Monster Hunter Rise, musisz wyruszyć w podróż, aby odkryć przyczynę straszliwego zagrożenia, przed którym stoi królestwo po drugiej stronie morza!

Nowi wrogowie przybywają, starzy powracają

Przybywając do Elgado Outpost, odkrywasz, że niezwykłe wydarzenia zagrażające temu królestwu są spowodowane przez Malzeno, Lunagaron i Garangolm - przerażające potwory znane lokalnie jako Trzej Lordowie. Oprócz nowych wrogów musisz zmierzyć się ze starymi, gdyż powracają potwory z serii, które nie pojawiły się w Monster Hunter Rise!

Głębsza rozgrywka

Twój niezawodny Wirebug powraca i jest bardziej przydatny niż kiedykolwiek, wraz z dodaniem nowych umiejętności dla wszystkich 14 typów broni, które wprowadzają nowy poziom elastyczności i głębi do akcji łowieckiej.

Barwna obsada postaci

W twojej nowej bazie operacyjnej znajdziesz wielu mieszkańców, z którymi możesz wejść w interakcję, a każdy z nich ma własną, czarującą osobowość. Czasami będą oni potrzebować pomocy Twojego łowcy, a czasami to oni będą Ci pomagać!

Trailer

Galeria

Data premiery: 30.06.2022
Wydawca: CAPCOM
Twórcy: Capcom
Gatunki: Akcji
Języki: English, Francuski, Niemiecki, Włoski, Japoński, Koreański, Portugalski, Rosyjski, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 12+
Liczba graczy: 1-4

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz