Mario Strikers Battle League

Mario Strikers: Battle League - Nintendo Switch

Opis


Przedstawiamy Strike, sport 5 na 5, przypominający piłkę nożną, w którym nie ma żadnych zasad - zrób wszystko, aby wygrać! Postaraj się zdobyć jak najwięcej goli, walcząc z przeciwnikami, używając przedmiotów i wykonując zwiększające wynik Hyper Strike'i. Bohaterowie serii Super Mario, tacy jak Peach, Toad i Yoshi, wystawiają swoje umiejętności (i statystyki) na boisko i nie cofną się przed niczym, aby zdobyć bramkę. Dostosuj swoje postacie do własnych potrzeb dzięki wyposażeniu, które może poprawić ich statystyki i zmieniać wygląd. Weź udział w rozwałce w sieci lub podaj piłkę lokalnym graczom - uważaj tylko na elektryczne ogrodzenie.

Zawartość


Dołącz do klubu online, aby piąć się po szczeblach kariery

Połącz siły z maksymalnie 20 napastnikami w trybie online i rywalizuj o punkty z innymi klubami. Znajdź odpowiedni dla siebie klub, stwórz zespół z przyjaciółmi i wprowadź do gry swój własny styl napastnika. W każdym sezonie staraj się zostać najlepszym klubem na świecie!

Rozwalaj boisko nawet z 8 graczami

Na jednym systemie Nintendo Switch, w lokalnej sieci bezprzewodowej lub w sieci może walczyć o bramki nawet 8 graczy. W bitwach sieciowych możesz też zabrać ze sobą dodatkowego napastnika na tym samym systemie. Lokalnie, w pojedynczych meczach 4 graczy z każdej drużyny może walczyć ze sobą jak równy z równym.

Trailer

Galeria

Data premiery: 10.06.2022
Wydawca: Nintendo
Twórcy: Next Level Games, Nintendo
Gatunki: Sportowa
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Duński, Portugalski, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1-8

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz