Deck of Ashes

Deck of Ashes - Nintendo Switch

Opis


Deck of Ashes to gra przygodowa połączona z taktyczną walką karcianą. W tej kompletnej edycji gry elfia łuczniczka Sibyl the Dark Soul dołącza do grupy antybohaterów, którzy dążą do odkupienia. Jako Sibyl wykorzystuj doskonałe umiejętności strzelca wyborowego, wskrzeszaj poległych wrogów lub wywołuj Strach i Histerię u wszystkich, którzy ci się sprzeciwiają. Eksploruj przeklęty świat fantasy i poluj na potężne karty. Wystaw na próbę swoje umiejętności przetrwania i zarządzania zasobami, ulepszając swój obóz sojuszników.

Wybory, które kierują twoją podróżą - dokąd się udać, jakie zasoby zebrać, jakie podjąć ryzyko i jaką kartę wykonać - decydują o sukcesie lub przedwczesnej zagładzie.

Zawartość


Dynamiczny i niebezpieczny świat

Deck of Ashes posiada proceduralnie generowany świat, w którym niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem. Nagłe zasadzki, kataklizmy i zdarzenia losowe zmuszą Cię do ciągłego dostosowywania się i wykorzystywania ulotnych okazji do zdobycia przewagi! Dopracowuj swoją strategię na bieżąco, aby zapewnić sobie przetrwanie!

Budowanie talii na wysokim poziomie

Gracze otrzymują do dyspozycji poręczny zestaw narzędzi do budowania talii. Dla początkujących - gotowe talie kart, które oczywiście dobrze ze sobą współgrają. A jeśli jesteś gotowy zaszaleć z własnymi pomysłami na talie, masz do dyspozycji ponad 100 kart dla każdej postaci, które możesz odkrywać i łączyć w nieoczekiwane kombinacje!

Ulepsz Obóz, aby sprostać swoim potrzebom

Różne strategie wymagają bardzo różnych ulepszeń Obozu. Zasoby są ograniczone i nie będziesz w stanie ulepszyć wszystkiego podczas jednego przejścia gry, więc wybieraj mądrze!

Trailer

Galeria

Data premiery: 21.04.2022
Wydawca: BUKA Entertainment
Twórcy: AY Games
Gatunki: Akcji, Przygodowa, RPG, Strategiczna
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Koreański, Rosyjski, Chiński, Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz