Cloud Gardens

Cloud Gardens - Nintendo Switch

Opis


Wykorzystaj siłę natury, aby pokryć roślinnością sceny miejskiej zgnilizny i stworzonych przez ludzkość krajobrazów. Twórz małe, pokryte roślinami dioramy brutalizmu i piękna, sadząc nasiona, wykorzystując ponownie setki wyrzuconych przedmiotów i tworząc unikalne struktury.

Rozgrywka


Zanurz się w relaksującym trybie sandbox bez żadnych celów lub weź udział w kilkurozdziałowej kampanii, w której zadaniem jest osiągnięcie równowagi między tym, co naturalne, a tym, co stworzone przez człowieka. Dodawanie obiektów powoduje wzrost bujnej roślinności, ale aby kontynuować, każdy obiekt musi być pokryty liśćmi.

Cloud Gardens plasuje się gdzieś pomiędzy zabawką do piaskownicy a grą z wyzwaniami. Jest to po części symulator ogrodnictwa, po części dystopijna gra w budowanie krajobrazu, a po części gra logiczna, która daje satysfakcję i nie powoduje frustracji. To relaksujące doświadczenie, które prowadzi gracza od jednej sceny do drugiej, zachęcając jednocześnie do kreatywności i wymyślania własnych rozwiązań.

Zawartość


  • Rozwiązuj organiczne łamigłówki w pogodnej przestrzeni 3D.
  • Twórz do woli w trybie kreatywnym.
  • Odblokuj ogromny katalog obiektów i roślin.
  • Dziel się swoimi dziełami.
  • Dźwięki generowane przez Amosa Roddy'ego, kompozytora gry Kingdom.

Trailer

Galeria

Data premiery: 16.06.2022
Wydawca: Noio
Twórcy: Noio
Gatunki: Indie, Symulacja
Języki: English
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz