bugsnax

Bugsnax - Nintendo Switch

Opis


Bugsnax zabierze cię w podróż na Wyspę Węża, do domu legendarnych stworzeń, pół-robaków, pół-przekąsek, Bugsnax. Zaproszony przez nieustraszoną odkrywczynię Elizabert Megafig, przybywasz na miejsce i odkrywasz, że nigdzie nie możesz znaleźć swojego gospodarza, jej obóz jest w rozsypce, a jej zwolennicy są rozproszeni po całej wyspie, samotni... i głodni!

Od Ciebie zależy, czy uda Ci się rozwikłać tajemnice wyspy Snaktooth: Co się stało z Lizbertem? Czym są Bugsnax i skąd się wzięły? A przede wszystkim, dlaczego tak dobrze smakują?

Zawartość


  • Wypełnij swoją paczkę Snaxem! Odkryj, upoluj i schwytaj 100 różnych gatunków Bugsnaxów, używając różnych przynęt i metod.
  • Wyrusz na Smakowitą Wyprawę! Przemierzaj różnorodne biomy Wyspy Wężownika, aby odnaleźć i zjednoczyć mieszkańców Snaxburga.
  • Nakarm kogoś, a zobaczysz, że jesteśmy tym, co jemy! Faszeruj swoich nowych przyjaciół Bugsnaxem, aby nadać im niezliczone nowe wyglądy.
  • Zanurz się głęboko w poszukiwaniu prawdy! Podążaj za każdym tropem, aby dowiedzieć się więcej o bandzie odmieńców Lizberta i tajemnicach wyspy Snaktooth.
  • Wróć na chwilę! Odnajdź zadania poboczne i zejdź z utartych szlaków, aby sprawdzić swoje umiejętności w walce z przerażającym, ogromnym Bugsnaxem!
  • Czuj się jak u siebie w domu! Wykonuj zadania ze skrzynki pocztowej, zbieraj ozdoby, aby spersonalizować swoją chatkę, a przede wszystkim: załóż czapkę swojemu ulubionemu Snaxowi!

Trailer

Galeria

Data premiery: 28.04.2022
Wydawca: Young Horses
Twórcy: Young Horses, Inc
Gatunki: Przygodowa, Logiczna
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Rosyjski, Chiński, Portugalski, Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz