Arise A Simple Story - Definitive Edition

Arise: A Simple Story - Definitive Edition - Nintendo Switch

Opis


Arise to emocjonalna podróż przez słodko-gorzkie życie dwojga ludzi, gdzie wspomnienia ożywają, a czas wygina się zgodnie z Twoją wolą. Zatrać się w chwilach szczęścia i pokonaj wszystkie trudności, przeżywając na nowo historię swojego życia. Opowieść o radości i smutku. Prosta historia.

Zawartość


Twoja przygoda o miłości i stracie

Wyrusz na przygodę przez zmieniające się krajobrazy wspomnień przepełnionych uczuciami miłości i straty. Każda chwila tej przejażdżki kolejką górską to nowe wyzwanie i szansa, aby zobaczyć swoje życie w innym świetle.

Wyjątkowy styl artystyczne

Wejdź w cudowny świat wspomnień i uczuć, ożywionych przez utalentowanych artystów z Piccolo Studio. Odkryj serdeczną magię w swoich codziennych zmaganiach dzięki uduchowionej muzyce i pięknej oprawie graficznej.

Panowanie nad czasem

Kontroluj upływ czasu i zmieniaj swoje otoczenie - od przesuwających się sekund po całe pory roku. Przyspieszaj, cofaj lub zatrzymuj czas, aby na nowo przeżywać swoje wspomnienia i pokonać każdą przeszkodę na swojej drodze.

Wspólna gra

Zaproś drugiego gracza, aby pomógł ci kontrolować czas i wspólnie cieszyć się podróżą. Arise sprawia, że wszyscy są zaangażowani mogą w pełni doświadczyć emocjonującej historii.

Trailer

Galeria

Data premiery: 28.04.2022
Wydawca: Untold Tales
Twórcy: Piccolo
Gatunki: Przygodowa
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: 7+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz