maxresdefault  13

Właściciel zdjęcia: Thunderful / Coatsink / Noname Studios

Gra "Worldless" – nowa platformówka na horyzoncie

W trakcie ekscytującego ogłoszenia podczas prezentacji Xbox Booth na targach Gamescom, Thunderful, Coatsink i Noname Studios ujawniły, że ich innowacyjna przygodowa platformówka 2D o nazwie Worldless zostanie wydana 4 października. Pierwotnie planowana na konsole Xbox i PC, gra zadebiutuje teraz również na konsolach Nintendo Switch i PlayStation w tym samym momencie. Gracze mogą już teraz dodać Worldless do listy życzeń na platformie Steam. Worldless zaprasza graczy do zanurzenia się w fascynującym i abstrakcyjnym świecie, gdzie charakterystyczny system walki turowej wymaga zachowania równowagi między strategią a precyzją. 

Wprowadzenie złożonego drzewa umiejętności dodaje głębi mechanice walki, zachęcając graczy do eksploracji nowych wymiarów i odkrywania dobrze ukrytych sekretów gry. Motywy wzrostu i zrozumienia zostały zręcznie odzwierciedlone w mechanice gry. Akcja gry Worldless toczy się w nieokreślonej rzeczywistości i wprowadza graczy do przeciwnych podmiotów z wyraźnie zdefiniowanymi celami. Połowa tych podmiotów przyjmuje swoją cnotliwą naturę, podczas gdy druga połowa dąży do wymiany jej na własną zagładę. To starcie motywacji rzuca graczy w narracje opartą na konflikcie, gdzie walki o transcendencję stają się punktem centralnym doświadczenia, 

Zanurzona w sugestywnej atmosferze gra Worldless wabi graczy, aby odkryli złożone tajemnice w starannie zaprojektowanych otoczniach. Sprawność akcji gry zachęca graczy do odkrywania ukrytych skarbów, jednocześnie angażując ich w płynny system walki. Podczas podróży po świecie gry gracze absorbują wrogów i rozwijają się poprzez drzewo umiejętności, które nieustannie odsłania nowe możliwości.

David Sanchez, jeden z deweloperów gry Worldless, podzielił się spostrzeżeniami na temat enigmatycznego charakteru gry. Powiedział: „Worldless to gra, która celowo jest pełna tajemnic i pozostawia wiele możliwości interpretacji, ale mamy nadzieje, że gracze poczują, co gra ma do zaoferowania, dzięki nowemu zwiastunowi premiery. Nie mogę się doczekać, aż gracze będą mogli zagrać w nią 4 października i odkryć nasz unikalny system walki oraz atmosferyczny świat osobiście”. Narracja oparta na konflikcie pomiędzy przeciwnymi podmiotami brzmi intrygująco. Jakie są wasze przewidywania co do tego, jak to wpłynie na doświadczenie rozgrywki? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Ring Fit Adventure w sklepach od 297.44zł
Electro.pl
297.44zł
Sprawdź
Avans.pl
297.44zł
Sprawdź
Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz