A-free-update-is-coming-to-Nintendo-Switch-Sports

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Golf trafi do Nintendo Switch Sports w przyszłym tygodniu

Chociaż Nintendo Switch Sports w dniu premiery zawierało sporą porcję trybów gry, pojawiło się jedno dziwne pominięcie na tej liście, mianowicie brak golfa. Ten sport był wcześniej obecny we wszystkich trzech odsłonach sportowych gier ruchowych Nintendo. Popularna dyscyplina sportowa była początkowo niedostępna podczas premiery Nintendo Switch Sports. Jednak po wprowadzeniu planowanej aktualizacji, która ma zostać wydana w przyszłym tygodniu, golf w końcu powróci do serii Sports. 


Jak ogłoszono 21 listopada na oficjalnym koncie Twitter Nintendo of America, golf zostanie oficjalnie dodany do Nintendo Switch Sports w poniedziałek, 28 listopada. Jak pokazano na trailerze opublikowanym na kanale Nintendo, golf w Nintendo Switch Sports będzie oferował rozgrywkę solo jak i online, oferując nowy tryb rozgrywki Survival Golf. Gra dostanie również 21 dołków z oryginalnej serii Wii Sports. 


W trybie Survival Golf maksymalnie może wziąć udział 8 graczy. Każda runda rozpoczyna się od równoczesnego rozpoczęcia gry z platformy przez wszystkich graczy. Gracze są eliminowani runda po rundzie w zależności od tego, kto wykona największą ilość uderzeń. Eliminacje trwają do momentu, gdy zostanie tylko ostatni golfista w grze. Podobnie jak w innych sportach tutaj również jest wspierany lokalny multiplayer. 

Wydane 29 kwietnia 2022 roku Nintendo Switch Sports to kolekcja sportowych minigier ruchowych na Nintendo Switch w duchu klasycznych Wii Sports i Wii Sports Resort z epoki Wii. W przeciwieństwie do poprzednich tytułów gra nie korzysta domyślnie z awatarów Mii, pozwalając graczom na tworzenie bardziej szczegółowych awatarów w wewnętrznym kreatorze. W momencie premiery kompilacja oferowała piłkę nożną, siatkówkę, kręgle, tenis, badminton i walkę na miecze. 


Golf w Nintendo Switch Sports zostanie wydany 28 listopada w bezpłatnej aktualizacji dla wszystkich, którzy już zakupili grę. Tym, którzy nie posiadają jeszcze gry przypominamy, że można ją zakupić w Nintendo eShop za 170 zł. 

Czekacie również na golfa? Jakie tryby gry byście dodali do kompilacji? Podzielcie się z nami w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz