disney-epic-mickey-rebrushed-pc-game-steam-cover

Właściciel zdjęcia: THQ Nordic

Epic Mickey: Rebrushed - Powrót Klasyki na Nintendo Switch

Zapowiedziane podczas ostatniego Nintendo Direct, Epic Mickey w końcu opuszcza Nintendo Wii i pojawi się na Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Fani tęsknili za tą platformówką przez wiele lat, więc jej powrót na współczesne systemy to wielka gratka dla entuzjastów Disneya. 


Gra nosi nazwę Disney Epic Mickey: Rebrushed. Jest to wierny remake klasycznej, choć niepozbawionej wad, gry z Wii. Można to zobaczyć w zwiastunie. Gra teraz wygląda przepięknie. Pierwsza gra już wcześniej prezentowała się dobrze. Jednak zobaczenie jej na znacznie mocniejszej konsoli napawa radością. 

Gra zostanie wydana przez THQ Nordic. Na razie jedyną “nowością” są jej świetne wizualizacje. Choć nie wspomniano o tym, możemy również przypuszczać, że remake będzie korzystać z bardziej współczesnego sterowania, ponieważ pierwsza gra korzystała z kontrolera Wii. Możliwe, że zaadaptowano również styl sterowania z sequela, który ukazał się na PS3, Xbox 360 i PC. Epic Mickey: Rebrushed wygląda na remake wysokiej jakości, nawet jeśli nie ma wielu nowych funkcji. Jeśli mamy to opierać na poprzednich remake'ach THQ Nordic, mogłoby to być podobne do tego, co wydawca zrobił z Destroy All Humans, gdzie upiększyli grę. To wcale nie jest zła rzecz, ponieważ daje temu klasykowi drugą szansę na zdobycie sławy. 

Oryginalne Epic Mickey początkowo zaskoczyło wszystkich, ponieważ wszyscy myśleli, że będzie to znacznie mroczniejsza gra Disneya. Chociaż wcale tak nie było, to nadal było fajnie zobaczyć klasyczną wersję Myszki Miki w platformówce 3D. Niestety, sequel nie zaimponował zarówno graczom, jak i krytykom, a wielu twierdzi, że jest znacznie gorszy od oryginału. 

Epic Mickey: Rebrushed trafi na Nintendo Switch jeszcze w tym roku.

Czy jesteście fanami oryginalnej gry Epic Mickey na Wii? Jakie są Wasze wspomnienia związane z tą grą? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz