DRAGON-QUEST-TREASURES- -Teaser-Trailer-0-9-screenshot- 1

Właściciel zdjęcia: Square Enix

Demo Dragon Quest Treasures dostępne na Nintendo Switch

Dobra wiadomość dla tych, co nie zdecydowali jeszcze czy chcą kupić Dragon Quest Treasures. Na Nintendo Switch właśnie pojawiło się grywalne demo. Wersja demonstracyjna pozwala graczom doświadczyć początkowych fragmentów gry.  Wszystkie postępy zrobione w trakcie gry w demo, w tym wszelkie zapisane dane, są przenoszone do pełnej wersji gry. Osoby, które zdecydują się na zakup pełnej wersji gry po ograniu dema, otrzymają również pięć pocisków Better Buddy, które z pewnością pomogą im w pełnej przygodzie. 


Dragon Quest Treasures zostało wydane na Nintendo Switch w grudniu 2022 roku. Gra każe graczom podążać za Erikiem i Mią. Rodzeństwo wyrusza na przygodę w poszukiwaniu siedmiu legendarnych Dragonstones. Jeśli te nazwy są dla was znajome, to dlatego, że pochodzą z Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age. Poza standardową edycją udostępniono także wersję Digital Deluxe Edition, która oprócz podstawowej gry zawiera jeszcze trzy sprzymierzone potwory: Great Sabrecat, Ruby Golem oraz Icy Dragling. Digital Deluxe Edition oferuje również Bestes Buddy Bullets i Omniheal Bombs. 

Gra rozgrywa się w tajemniczym świecie Draconia i opowiada historię Erika i Mii, którzy nie będą sami, ponieważ dołączają do nich urocze stworzenia towarzyszące Purrsula i Porcus. W trakcie tej niesamowitej historii spotykają oni potwornych przyjaciół, których mogą rekrutować w trakcie poszukiwania skarbów. Potwory te mają unikalne zdolności, które gracz może wykorzystać, aby dotrzeć do niedostępnych obszarów i odkryć ukryte bogactwa. 

Jako Erik i Mia, gracze muszą bronić się przed potworami i rywalizującymi gangami, do czasu, póki będą mogli wrócić do bazy i wycenić swoje Skarby. Zbierając skarby, gracze mogą zwiększyć wartość swojego skarbca i rozbudować swoją bazę, co pozwala rozwijać przyjazne potwory. 

Dragon Quest Treasures jest jednym ze spin-offów gry Dragon Quest. Jest to legendarna seria stworzona przez Yuji Horii i jest uwielbiana przez miliony graczy na całym świecie. Pierwszą w historii grą z tej franczyzy jest Dragon Quest wydany w 1986 roku w Japonii, później gra zadebiutowała oficjalnie w USA w 1989 roku pod tytułem Dragon Warrior. Od tego czasu w ramach tej serii zostało wydanie 11 tytułów w głównej serii wraz z wieloma grami spin-off. W zeszłym roku seria obchodziła 36 rocznicę powstania. Seria posiada rekord Guinnessa w kategorii „Najdłużej aktywna japońska seria RPG”. 

 
Dragon Quest Treasures jest dostępne w Nintendo eShop w wersji podstawowej za 259 zł i wersji Digital Deluxe Edition za 179 zł. 

Sprawdzicie to demo? Dajcie znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz