batman-arkham-trilogy

Właściciel zdjęcia: Warner Bros. Interactive Entertainment

Batman: Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight wreszcie na Nintendo Switch

Podczas ostatniego Nintendo Direct zapowiedziano Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch. To pierwszy raz, kiedy Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight będzie można pograć na tej konsoli, dlatego zrozumiałym jest, że wielu fanów Nintendo jest podekscytowanych. Niestety dla fanów Switcha preferujących gry pudełkowe, fizyczne wydanie będzie zawierało tylko Arkham Asylum na kartridżu. Arkham City i Arkham Knight będą dostępne tylko do pobrania. Warner Bros. Games ogłosiło FAQ opublikowane na stronie firmy. 


Batman: Arkham Asylum zostanie zaimplementowane w kartridż do gry Batman: Arkham Trilogy. Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight będą wymagały połączenia internetowego w celu pobrania i zainstalowania obu tytułów po włożeniu kartridża Batman: Arkham Trilogy do konsoli Nintendo Switch. Wszystkie trzy gry będą grywalne, jeśli kartridż zostanie włożony do konsoli Nintendo Switch” – czytamy w FAQ. 

Ta wiadomość z pewnością zmartwi niektórych switchowych kolekcjonerów. Przez ostatnie sześć lat Nintendo Switch zdobyło sobie oddaną grupę kolekcjonerów gier w formie fizycznej, którzy preferują możliwość grania z kartridża, jeśli tylko jest to możliwe. W przypadku Arkham Trilogy jest prawdopodobne, że trzy gry były zbyt duże, aby zmieścić się na jednym kartridżu, ale i tak jest to trochę rozczarowujące. 

Arkham Trilogy to pierwszy raz, kiedy Arkham Asylum i Arkham Knight będą dostępne na jakiejkolwiek konsoli Nintendo. Arkham City zostało wcześniej wydane na Wii U i zawierało nawet kilka ulepszeń wykorzystujących kontroler GamePad tej konsoli. Po tylu latach fani Switcha w końcu będą mieć okazję cieszyć się wszystkimi trzema grami z serii Arkham od Rocksteady w jednej kolekcji i to z pewnością jest powód do świętowania. Byłoby to o wiele bardziej ekscytujące, gdyby wszystkie trzy gry znalazły się na jednym kartridżu, ale miejmy nadzieję, że fani Batmana będą zadowoleni z faktu, że gry te będą dostępne na tej konsoli w jakiejkolwiek formie. 

Czy czekacie na Batman: Arkham Trilogy? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz