5b072b55e8a6993071b4cde9f74d9cf7aeac0b52141177efed6c8ce9b580a435

Właściciel zdjęcia: Nintendo

200 mikrogier i bossowie na horyzoncie - WarioWare wraca!

Wielu z was ogrywa teraz najnowszy tytuł z Mario, ale ważne jest, aby spojrzeć w przyszłość i zobaczyć, co Nintendo ma do zaoferowania dla swojej konsoli Switch. Ironicznie nadchodzi jeszcze więcej Mario. Ale między dwoma tytułami z Mario pojawi się "stary przyjaciel" Mario czyli Wario. Jego kolejna gra ukaże się na początku listopada. WarioWare: Move It! kontynuować będzie uwielbianą przez fanów serię, ale tym razem przyniesie nowe poziomy mikrogier, tak wiele, że Nintendo postanowiło opublikować przeglądowy zwiastun, który prezentuje wszystko, co będziecie mogli w niej robić. 


Akcja toczy się wokół Wario i jego przyjaciół udających się na wyspę na wakacje. Jednakże haczyk jest w tym, że wyspa ta jest pełna mikrogier, w których możecie brać udział. Mówimy tutaj o ponad 200 takich gier. To sporo do zrobienia! Co więcej, to nie są zwyczajne mikrogry. Będą wymagały od was, abyście wkładali całe swoje ciało w rozgrywkę, jeśli chcecie wygrać, stąd też nazwa "Move It". 

Gra zmusi was do skupienia się nie tylko na samej grze przed wami, ale również na właściwej "postawie", którą musicie przyjąć, aby zakończyć działanie. Nie martwcie się, gra wskaże wam, jaka postawa jest najlepsza, a potem możecie swobodnie ruszać się, próbując ukończyć zadanie. Bez względu na wszystko, będziecie musieli skupić się i szybko myśleć, jeśli chcecie ukończyć każdą grę. 

Jeśli to nie jest oczywiste, będziecie musieli odłączyć swoje Joy-Cony, aby móc swobodnie używać ich w dłoniach podczas rozgrywki mikrogier. Jeśli to wam nie wystarcza, możecie również oddać jednego z Joy-Conów przyjacielowi, abyście mogli po raz pierwszy wspólnie grać lokalnie w tej serii! Ponadto gra będzie zawierać walki z bossami, które będzie trzeba wykonać po ukończeniu każdego etapu na wyspie. 

Chociaż niektórzy z was mogą nie być przekonani do stylu lub tempa tej serii, to seria ta cieszyła się ogromną popularnością przez lata, i nie jest to pierwszy raz, kiedy gry z Wario trafiają na Switcha w taki sposób. Dlaczego więc nie dać Mario odpocząć i dać jego rywalowi chwilę w świetle reflektorów? 


WarioWare: Move It! wychodzi 3 listopada.

Jesteście fankami/fanami serii WarioWare? Dlaczego? Dajcie nam znać w komentarzach luba na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz