Pokemon-Scarlet-Violet

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Wyciek informacji: nadchodzące zmiany w grze Pokémon Scarlet i Violet

Po internecie krąży nowa plotka na temat Pokémonów, sugerująca pojawienie się nowych Pokémonów oraz treści związanych ze Scarlet i Violet. Jeśli myśleliście, że Nintendo i Game Freak kończą przygodę z Pokemonami Scarlet i Violet po wydaniu The Hidden Treasure of Area Zero, składającego się z dwóch różnych wydań DLC, to byłoby to rozsądne założenie. Wiele fanów Pokémonów działało właśnie na tej podstawie, ale okazuje się, że to nieprawda.


Na X/Twitterze, Centro Leaks przekazuje - korzystając z dobrze znanego leakera Pokémonów, Riddlera Khu - że “Scarlet i Violet jeszcze się nie skończyły”. Ten tweet towarzyszy innemu tweetowi, w którym mówi się, że “nadchodzi kolejny nowy mityczny Pokémon”.

Jeśli połączycie te kropki, sugeruje to więcej treści związanych z Pokémonami Scarlet i Violet, w tym nowy mityczny Pokémon. Ponadto sugeruje się, że protagonistka następnego filmu Pokémon pojawi się w pewnym stopniu. Jeśli wszystko to jest trochę niejasne, to dlatego, że tak jest przekazywane, jak możesz zobaczyć na poniższych tweetach.


Niektóre szczegóły tej plotki są nieco mgliste, ale jedno jest jasne - na horyzoncie pojawia się więcej treści związanych z Scarlet i Violet. To nie zaskoczy każdego fana Pokémonów, ale wykracza poza normy harmonogramów wydań DLC Pokémonów i z pewnością zaskoczyło wielu, lub przynajmniej tak sugerują niektóre odpowiedzi na te nowe informacje.

Czy cokolwiek z tego jest prawdziwe? Obecnie nie ma możliwości zweryfikowania tych informacji, a niektóre z nich wydają się być spekulacjami opartymi na zagadkowych zapowiedziach. Innymi słowy, należy traktować te informacje z przymrużeniem oka. Jak dotąd, żadna ze stron nie skomentowała tych doniesień. Nie oczekujemy, że to się zmieni, ponieważ ani Game Freak, ani Nintendo zwykle nie komentują plotek ani spekulacji, które tworzą. 

Czy bylibyście zainteresowani zobaczeniem więcej treści związanych z Pokemonami Scarlet i Violet w tym roku? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz