maxresdefault  36

Właściciel zdjęcia: Burst2Flame

Stolen Realm na Nintendo Switch: Nowa gra fantasy RPG od Burst2Flame

Wydawca i deweloper Burst2Flame ogłosił, że przyniosie grę fantasy RPG Stolen Realm na Switcha. Gra będzie dostępna od 8 marca. Stolen Realm to gra RPG oparta na turach. 


To bierze wszystko, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w grach RPG fantasy. Mamy tu ogromny system klas, strategiczną walkę, smoki. I do tego nowy ‘symultaniczny’ zwrot akcji, gdzie cała Wasza drużyna wykonuje swoją turę naraz. W zasadzie oznacza to, że powinno być coś dla każdego. Taktyki oparte na turach dla fanów gatunku czy szybkie starcia dla tych, którzy szukają trochę więcej akcji.

Będziecie eksplorować proceduralnie generowane lochy, budować swoją idealną drużynę czarodziejów i wojowników oraz stawiać czoła fantastycznym wrogom. Gra może być nawet ogrywana w trybie współpracy do sześciu osób. Jest to idealne dla tych, którzy naprawdę chcą przenieść doświadczenie D&D na pierwszy plan. 

Stolen Realm został uruchomiony w wersji Early Access na Steamie już w 2021 roku. Od tego czasu zgromadził dużą liczbę bardzo pozytywnych recenzji. Wersja na Switcha po raz pierwszy ujawni pełną historię. Będzie zawierać kilka nowych funkcji, takich jak tryb Streamer, Roguelike i Hardcore. Dodatkowo, gra oferuje sześć różnych poziomów trudności.

Poniżej możecie dowiedzieć się nieco więcej o tym, co oferuje gra, a także rzucić okiem na trailer.Podczas eksploracji lochów generowanych proceduralnie, które rozciągają się od mroźnych szczytów po bujne dżungle, wybierasz swoją ścieżkę pomiędzy bitwami. Wydarzenia fabularne, zbieranie zasobów, sklepy i skarbiec są na twojej drodze do ostatecznego bossa. Możesz odkryć i dostosować niesamowity sprzęt, który może radykalnie zmienić sposób, w jaki grasz. Władaj Abbadonem, Młotem Dusz, mitycznym młotem, który wskrzesza pokonanych wrogów jako szkielety wojowników, którzy walczą za Ciebie. Albo wyjmij Krwawą Listę, przeklęty miecz, który daje dodatkową moc kosztem twojej krwi. Rzuty oparte na atrybutach, podobne do tych z D&D, które mają stałe efekty na twoją postać podczas specjalnych wydarzeń, dodają jeszcze więcej różnorodności i intrygi do twojej przygody.

Do tej pory wszystko wygląda dość interesująco. Może to dobrze wypełnić lukę po Baldur’s Gate 3 dla tych, którzy szukają trochę akcji D&D na Switchu. 

Gra jest już dostępna do sprawdzenia w sklepie eShop na Switchu przed jej premierą w przyszłym miesiącu. Aktualnie jest wyceniona na 78 zł. 

Co sądzicie o Stolen Realm? Czy wygląda ta gra na coś w Waszym stylu? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz