BOND-header-mobile

Właściciel zdjęcia: Bandai Namco

Spy x Anya: Operation Memories - Gra trafi na Zachód latem 2024

Bandai Namco opublikowało nowy zwiastun gry Spy x Anya: Operation Memories, ujawniając, że gra zostanie wydana na Zachodzie 28 czerwca 2024 roku i będzie dostępna na platformach PC, PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch.


Pierwszy raz usłyszeliśmy o Spy x Anya: Operation Memories w zeszłym roku, kiedy zwiastun ujawnił Anyę na nowej misji. Gra podstawie popularnego anime SPY x FAMILY, została początkowo zaprezentowana na prezentacji Direct we wrześniu 2023 roku, a następnie wydana w Japonii w grudniu.

W grze będziemy grać jako telepatyczne dziecko z rodziny Anya, której najnowszą misją jest stworzenie dziennika zdjęć dla szkoły. Gra Operation Memories skupia się na cieszeniu się światem, a nie na ratowaniu go. Będziecie wychodzić na wycieczki, uczęszczać do szkoły i grać w minigry, wypełniając dziennik na bieżąco.

Zwiastun powyżej daje nam lepszy wgląd w to, jak gra Spy x Family działa i wygląda niesamowicie głupiutko. Ponieważ gramy jako Anya, każdy dzień zaczyna się w domu, z takimi aktywnościami jak karmienie Bonda zbyt dużą ilością jedzenia i dokuczanie Loidowi, zanim udajemy się do szkoły, aby prawdopodobnie oblać każdy możliwy test.

Możemy rozmawiać z wrogami jak Damian, z całym motywem tworzenia wspomnień, które nie krążą wokół ratowania świata, dla miłej odmiany. Możemy nawet podejmować zajęcia pozalekcyjne, takie jak gimnastyka lub jak wynika z powyższego zwiastuna, tak blisko gimnastyki, jaką Anya może faktycznie osiągnąć.

W grze Spy x Anya: Operation Memories znajdują się naprawdę dziwne minigry - jeden z klipów pokazuje Anyę biegnącą po labiryntach, zbierającą orzeszki ziemne i unikającą cienistych agentów próbujących ją zatrzymać. Hej, czy to nie wygląda dokładnie jak stareńki Pac-Man?

Wolne weekendy to czas na podziwianie widoków miasta, a Anya, Loid, Yor i nawet Bond mogą wybierać się na te wycieczki. Musimy wypełnić pamiętnik Anyi jak największą ilością wspomnień, jednocześnie radząc sobie ze wszystkimi typowymi wybrykami, takimi jak pojawianie się Yuri’ego bez zapowiedzi lub Fiona tęskniąca za Loidem.

Jeszcze trochę czasu pozostało przed premierą Spy x Anya na Zachodzie, która odbędzie się późnym latem. Miejmy nadzieję, że ta gra z gatunku slice-of-life będzie warta oczekiwania. Czy zamierzacie ją kupić w czerwcu? Daj nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz