serioussam4-blogroll-1600906813612

Właściciel zdjęcia: Croteam

Serious Sam Collection dostanie kolekcjonerskie wydanie na Nintendo Switch

Jeśli nie odstrasza was przesadna akcja Serious Sama, to dzisiejsza informacja na pewno was ucieszy. Special Reserve Games ujawniło informacje o fizycznym wydaniu Serious Sam Collection na Nintendo Switch. 

Fani mogą nabyć standardową kopię fizyczną (w nieograniczonej liczbie egzemplarzy) lub „Reserve” Edition (ograniczoną do 3000 sztuk). Gry będą zabezpieczone termokurczliwą folią. Obie posiadają dwustronne okładki i 24-stronicową instrukcję, jako dodatek. Wersja limitowana dodatkowo zawiera indywidualny numer na opakowaniu, specjalna karta Reserve z artworkiem, a wszystko to zapakowane w boxie Special Reserve. 

Sklep szacuje, że wersja limitowana gry zostanie przesłana do nabywców w listopadzie 2022 roku.
Serious-Sam-Collection-physical
Serious Sam Collection, który zawiera: Serious Sam HD: The First Encounter, Serious Sam HD: The Second Encounter + dodatek oraz Serious Sam 3: BFE + dodatek, po raz pierwszy pojawił się na Nintendo Switch 17 listopada 2020 roku w wersji cyfrowej. Gra nie posiada polskiej wersji językowej. 

Fizyczną wersję Serious Sam Collection na Switcha można zamawiać w przedsprzedaży w internetowym sklepie wydawcy Special Reserve Games za 54,99 dolarów. Koszt wersji podstawowej to 39,99 dolarów. 

Zainteresowała was kolekcjonerka? Zastanawiacie się nad zakupem? Dajcie znać w komentarzach.

Konsola NINTENDO Switch Oled w sklepach od 1699.00zł
Media Expert
1699.00zł
Sprawdź
Avans.pl
1699.00zł
Sprawdź
Electro.pl
1699.00zł
Sprawdź
Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz