princess-peach-showtime-official-announcement-trailer xadb.1280

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Przyszłość kinowego uniwersum Super Mario: Spin-offy na horyzoncie?

Popularność filmu Super Mario Bros. sprawia, że przyszłe spin-offy są nieuniknione. Jeden film wydaje się dużo bardziej prawdopodobny dzięki nadchodzącej grze Nintendo. Zarabiając ponad miliard dolarów na pierwszym filmie, kinowa przyszłość Super Mario oferuje nam wiele obietnic. Możliwe jest jednak odejście od głównego bohatera. Wiele postaci może prowadzić do spin-off filmu Super Mario Bros., ale szanse jednej znacznie wzrosły. 


Z powodu rozczarowującej aktualizacji filmu Super Mario Bros. Movie 2, istnieje potencjał, że uniwersum może rozgałęzić się wcześniej niż później. Brak rozwoju bezpośredniej kontynuacji może oznaczać, że Illumination rozważa swoje opcje i chce dalej rozwijać niektóre postacie przed kontynuacją głównej historii. Biorąc pod uwagę, jak dochodowy był pierwszy film, a także nieskończoną ilość historii Mario do rozwoju, spin-offy mogą być najlepszym sposobem na wykorzystanie serii filmowej.

Nintendo ma zamiar wydać grę Princess Peach, co zwiększa jej szanse na otrzymanie spin-offu. Gra Princess Peach Showtime! da Peach samodzielną grę, czego rzadko doświadczała w przeszłości. To świetna wiadomość dla potencjalnego spin-offu, ponieważ sprawi, że postać stanie się dużo bardziej popularna wśród widzów. Peach jest już dobrze znaną postacią, biorąc pod uwagę jej historię w franczyzie Mario, ale jej udział jest ograniczony w większości gier. Szansa na błyszczenie jako centralna postać w następnej grze Nintendo zwiększy bazę fanów postaci.

To pasuje do wizji Illumination dla Peach, ponieważ była ona dużo bardziej zaangażowana w fabułę filmu niż w większości gier Mario. Princess Peach miała wiele heroicznych momentów w filmie, co dowodzi, że postać ma wiele potencjału, gdy dostanie odpowiednią szansę. Anya Taylor-Joy wypadła świetnie jako Peach, a popularność aktorki wraz z coraz większą popularnością Peach, tylko kreśli większą perspektywę na film.

Easter eggi z filmu Super Mario Bros. pomogły uczynić film niezapomnianym. Zawierały elementy z różnych gier, które zostały włączone do filmu. Niektóre były subtelne, inne bardziej oczywiste, ale dostarczyły filmowi zabawnych momentów. Princess Peach Showtime! oferuje szansę na zrobienie tego samego z Peach. Daje jej postaci więcej sztuczek, które pomogą jej się wyróżnić i dostarczą unikalnych sekwencji akcji dla jej potencjalnego spin-offu.

Princess Peach Showtime! będzie zawierać zupełnie nowe stroje i zdolności. Bez względu na to, czy spin-off skupi się na jej historii pochodzenia, czy na fabule umieszczonej po filmie Super Mario Bros., nowa gra Peach mogłaby wpłynąć na film. Chociaż film o Mario już podkreślił siły i zalety bohaterki, spin-off może wykorzystać nową grę do pokazania wszystkich umiejętności, które Peach posiada, co pozwoli jej pokonać swojego unikalnego złoczyńcę.

Jakie są Wasze przemyślenia na temat przyszłych spin-offów filmu Super Mario Bros. w kontekście zapowiedzi nowej gry Nintendo? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz