maxresdefault  26

Właściciel zdjęcia: PlatinumGames

Plotki o Switch 2 i Bayonetta

2024 nadszedł, a jeśli wierzyć plotkom, Nintendo wyda swoją najnowszą konsolę przed końcem roku. Jeśli w ciągu ostatnich dni odwiedzaliście X (dawniej Twitter), prawdopodobnie zauważyliście, że “Switch 2” jest stale na topie. Nintendo nie ogłosiło jeszcze następcy Switcha, ale fani desperacko oczekują wiadomości na temat tego urządzenia. Na razie musimy zadowolić się przeciekami i plotkami, takimi jak niedawne doniesienia o ukochanej trylogii gier, która ma trafić na Switch 2.


W jednym z tweetów zeszłego tygodnia Nash Weedle (@NWeedle) twierdził, że Nintendo planuje wydać nową kolekcję trylogii Bayonetta dla następcy Switcha. Poza trzema grami, trylogia Bayonetta na Nintendo Switch 2 będzie miała zaktualizowaną grafikę i poprawioną wydajność. Wszystkie trzy gry będą również obsługiwać HDR.


“Bayonetta” od dewelopera PlatinumGames była wydana na wiele platform, ale “Bayonetta 2” i “Bayonetta 3” były ekskluzywne dla konsol Nintendo. Faktycznie, Nintendo wydało wszystkie trzy gry, a są to jedne z niewielu gier z kategorią wiekową M, jakie kiedykolwiek wydało Nintendo.

Te pełne akcji przygody z gatunku hack’n’slash mają oddaną grupę fanów, ale były one w pewnym stopniu ograniczone przez sprzęt Nintendo. “Bayonetta 3” w szczególności spotkała się z krytyką recenzentów za problemy techniczne, długie czasy ładowania i nierówną liczbę klatek na sekundę. Dlatego Switch 2 może dać tym grą nowe życie dzięki swojej wyższej mocy obliczeniowej.

Warto podchodzić z rezerwą do wszystkich tych plotek na temat Switch 2. Nintendo jest jedną z niewielu firm technologicznych, która wciąż potrafi zachować tajemnicę. Niemniej jednak, byłoby oczywistym wyborem, aby dać tym trzem grom nowy wygląd i przenieść je na nową konsolę. Plotki sugerują, że podczas gdy następca Switcha nie będzie przewyższał PS5 lub Xbox Series X, powinien to być znaczny postęp w stosunku do hybrydowej konsoli z 2017 roku. Jeśli tak, Bayonetta może w końcu otrzymać zasłużone traktowanie i znaleźć całkiem nową publiczność w nadchodzących latach.

Jakie są Wasze oczekiwania co do ewentualnej kolekcji trylogii Bayonetta na Nintendo Switch 2, zwłaszcza z uwzględnieniem poprawionej grafiki, obsługi HDR i ogólnych ulepszeń? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (1)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz

Improbite
02.01.2024 14:38
Mam nadzieję, że premiera Switcha będzie jeszcze w tym roku, a jego cena nie będzie odstraszająca dla portfela.