1

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Plotki o powrocie Donkey Konga do świata Mario

Nowa plotka na temat kolejnej gry 3D z Mario, która ma ukazać się w tym roku wraz z Nintendo Switch 2, ujawniła potencjalną niespodziankę, jaką Nintendo przygotowało dla najnowszej odsłony długiej serii. W tym tygodniu otrzymaliśmy informację, że świat gry jest podobno czterokrotnie większy niż wszystkie środowiska Super Mario Odyssey razem wzięte. To ważna wiadomość, jeśli jest prawdziwa, ale nie zadowoli fanów starej szkoły. Co jednak zadowoli, to fakt, że pewien bohater pojawi się w grze.


Według krążącej plotki, Luigi, Peach, Kapitan Toad i Pauline pojawią się w grze. Jakie będą ich role, pozostaje do zobaczenia. Mówiąc to, że te cztery postacie zjawiają się w grze, nie jest zbyt godne uwagi. Co jednak jest godne uwagi, to fakt, że Donkey Kong pojawi się w grze i wydaje się, że będzie to znaczący udział, chociaż nie wiadomo, czy będzie on grywalny, bossem czy tylko powracającą postacią. Wydaje się, że to nie będzie tylko krótkie cameo. Oczywiście, jeśli to prawda, to już odróżnia to od niedawnych gier 3D Mario.

Czy to prawda? Cóż, jak wskazuje plotka, Nintendo dość często łączy te dwie postacie po pewnym czasie ich rozłąki. Bez względu na to, czy to zestawy LEGO, nadchodzący remake Mario vs. Donkey Kong, film czy nawet promocje parków tematycznych. Mario i Donkey Kong zostali ostatnio w pełni zjednoczeni, więc ma to sens, aby kontynuować to w następnej grze 3D Mario.

Jednak czy to wszystko jest prawdziwe? Cóż, informacje pochodzą od anonimowego źródła o pseudonimie Zippo. W przeszłości udowodnili swoją wiarygodność, ale również byli już w przeszłości niecelni. Innymi słowy, należy traktować te informacje z pewną rezerwą.

Co do Nintendo, oczywiście nie wypowiedziało się na ten temat, a i nie spodziewamy się, że to się zmieni, ponieważ prawie nigdy nie komentuje plotek i spekulacji.

Co sądzicie o plotce dotyczącej nowej gry 3D z Mario i pojawieniu się Donkey Konga? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz