filters quality 95 format webp

Właściciel zdjęcia: Atlus

Persona 3 Reload - Atlus Rozważa Port na Switcha

Fani Persona 3, którzy liczyli na port Nintendo Switch gry Persona 3 Reload, otrzymali ostrożnie optymistyczną aktualizację od deweloperów Atlus. Podczas gdy początkowo nie było planów na wersję Switchową, reżyser Takuya Yamaguchi i producent Ryota Niitsuma potwierdzili, że pomysł jest teraz omawiany wewnętrznie.


Ta wiadomość pojawiła się podczas niedawnej rozmowy z Atomix, gdzie deweloperzy zostali zapytani o brak Switcha w ogłoszonych platformach dla Persona 3 Reload. Początkowo nie przewidziano tego, ale pomysł istnieje. Musi zostać omówiony z zespołem by zobaczyć, co myślą. Pozostawia to drzwi otwarte dla potencjalnego portu, chociaż nie ujawniono jeszcze żadnych konkretnych planów ani harmonogramów.

Odkąd zaczęliśmy tworzyć koncepcję wszystkiego, co pojawi się w Persona 3 Reload, zdecydowaliśmy, że nie będzie wersji na Nintendo Switch. Oczywiście pomysł istnieje, ale jest to kwestia omówienia go z zespołem i zobaczenia, co o tym myślą. Zobaczymy, co się stanie.

Menadżer studia Persona

Dodając do spekulacji, datowanie mogłoby potencjalnie zbiegać się z przypuszczalnym oknem wydania dla Nintendo Switch 2. Potężniejsza konsola bez wątpienia lepiej poradziłaby sobie z grą i prawdopodobnie byłaby świetną grą do dodania do listy wydań nowej konsoli.

Jednakże, wyzwania techniczne pozostają przeszkodą. Przeniesienie gry na Switcha może wymagać dostosowania do jego możliwości, a to szczególnie prawdziwe dla konsoli, która jeszcze nie została wydana. Atomix spekuluje, że może to być obsługiwane przez oddzielny zespół od P-Studio, twórców „Persona 3 Reload”.

Ostatecznie, podczas gdy otwartość Atlus pozostawia nadzieję, fani powinni stonować swoje oczekiwania. Obecnie nie ma oficjalnego potwierdzenia wersji na Switcha, a odpowiedź deweloperów jedynie wskazuje na wewnętrzne dyskusje. Będziemy musieli uważnie obserwować sytuację w ciągu najbliższych kilku miesięcy, aby zobaczyć, czy port jest w zasięgu wzroku.

Jakie są Wasze oczekiwania co do ewentualnej wersji gry na Nintendo Switch, biorąc pod uwagę ostrożnie optymistyczną postawę deweloperów? Dajcie nam znać w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz