9c3fac7e470a851d2d6197c92d9a

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Nowe plotki dotyczące najbliższego Nintendo Direct

Pojawiła się nowa plotka, która twierdzi, że następna prezentacja Direct od Nintendo odbędzie się w bardzo niedalekiej przyszłości. Do tej pory w 2023 roku Nintendo zorganizowało dwie właściwe prezentacje Direct – jedną w lutym, a drugą w czerwcu. Podczas każdej z tych transmisji Nintendo ujawniło nowe gry, takie jak Super Mario RPG, Super Mario Bros. Wonder, Metroid Prime Remastered czy Detective Pikachu Returns. Teraz, zanim nadejdzie jesień, wygląda na to, że Nintendo planuje kolejne nowe Direct, aby dalej rozwijać wiele z tych nadchodzących gier na Nintendo Switch. 


W nowym wpisie od informatora o pseudonimie Zippo, mówi się, że Nintendo planuje zorganizować swoją kolejną prezentację Direct na rok 2023 już w przyszłym tygodniu. Zazwyczaj Nintendo ma tendencję do organizowania Directa w jakiejkolwiek formie co roku we wrześniu. W 2023 roku wydaje się, że Nintendo nie będzie odbiegać od tego trendu, ponieważ firma chce zaprezentować więcej z wielu tytułów, które planuje wydać w nadchodzących miesiącach. 

Spodziewajcie się, że ten Direct będzie skupiać się w dużej mierze na Mario, z nowymi spojrzeniami na Super Mario Bros. Wonder, Super Mario RPG oraz nową grę księżniczki Peach, między innymi. Myślę, że bardzo prawdopodobne są także kolejne remastery gier z GameCube” napisało Zippo na swoim blogu. „Dochodzą mnie słuchy, że ten Direct prawdopodobnie zostanie wyemitowany gdzieś w pierwszych dwóch tygodniach września.” 

W kolejnej aktualizacji tego bloga, Zippo zaznaczył, że od tamtej pory otrzymali nowe informacje od źródeł, które sugerowały, że ten Direct może się odbyć w którymś momencie w nadchodzących dniach. Konkretna data dla tego Directa nie została podana, ale Zippo zaznaczył, że jeśli transmisja obyłaby się w czwartek 31 sierpnia, byłoby to technicznie już 1 września w Japonii. W związku z tym ten wrześniowy okres 2023 roku na Directa może wciąż nastąpić, ale czas jego emisji będzie się różnił w zależności od części świata, w której mieszkają widzowie. 

Jak wspomniano, Nintendo ma już różnorodne gry gotowe do premiery przed końcem 2023 roku, a Super Mario Bros. Wonder prawdopodobnie będzie największym tytułem na Switcha ze wszystkich. Co do 2024 roku, Nintendo nie podało zbyt wielu szczegółów dotyczących tego, co planuje wydać w przyszłym roku kalendarzowym. Obecnie jedynymi ekskluzywnymi grami pierwszej strony, o których wiadomo, to nienazwana gra księżniczki Peach oraz nowa zremasterowana wersja gry Luigi’s Mansion: Dark Moon. 

Największą rzeczą, na którą wielu fanów Nintendo nadal czeka, jest ogłoszenie konsoli Switch 2, która jest przypuszczalnie następną konsolą firmy. Obecnie wiele raportów i plotek sugeruje, że następca Switcha nie zostanie wydany przed drugą połową 2024 roku. Przyjmując, że te informacje są dokładne, wydaje się niemal pewne, że żadne nowe szczegóły tego następcy Switcha nie pojawią się podczas następnego Directa. 

Co sądzicie o częstotliwości organizowania prezentacji Nintendo Direct? Czy wrześniowa data jest przez was oczekiwana? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz