IMG 6187

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Jak łapać Shiny Pokémony? Oficjalny przewodnik od The Pokémon Company

W zaskakującym momencie, The Pokémon Company opublikowało pierwszy w historii oficjalny przewodnik polowania na Shiny dla Pokémonów Scarlet i Violet. Wywołało to zdumienie wśród fanów. Ogłoszenie pojawiło się na oficjalnym koncie Pokémon na Twitterze 3 kwietnia. Był tam również link do szczegółowego przewodnika.To niewątpliwie pomocne dla trenerów. Jednak społeczność była zaskoczona tym nieoczekiwanym wydaniem od twórcy gry.

Przewodnik jest pełen cennych informacji. Oferuje tutoriale na temat tego, czym są Shiny Pokémony i jak je łapać. Zawiera wskazówki i triki, takie jak zdobycie Shiny Charm czy wykorzystanie Sparkling Power do zwiększenia szans na spotkanie błyszczących Pokémonów.

Co ciekawe, przewodnik zawiera nawet kilka przepisów na kanapki z wykorzystaniem Sparkling Power. Szczegół ten przyciągnął uwagę wielu fanów. Wydanie tego przewodnika, ponad rok po premierze Pokémon Scarlet i Violet, wywołało zdziwienie. 

Twitter eksplodował reakcjami. Jeden z użytkowników wykrzyknął: “PRZEPRASZAM, CO WŁAŚNIE OPUBLIKOWAŁ OFICJALNY TWITTER POKÉMON?”. Inny fan ubolewał: “MOGŁEM ROBIĆ NIEKTÓRE Z TYCH KANAPEK TYLKO Z 1 HERBA MYSTICA?!!?!”. Pojawiło się również porównanie do pana Kraba ujawniającego tajną recepturę na Kraboburgera ze SpongeBob Kanciastoorty. To podkreśla niespodziewany charakter wydania tego przewodnika. 

Jednak nie wszystkie reakcje były pozytywne. Niektórzy fani wyrazili obawy, że przewodnik może zniechęcić graczy do ponownego grania w Scarlet i Violet. Krytykowali potencjalny aspekt spoilera. 

Ciekawie, wydanie tego przewodnika zbiegło się z doniesieniami graczy o zauważalnym wzroście spotkań z shiny Pokémonami po dodatku do Pokémon Scarlet i Violet. Szczegóły są skąpe, ale gracze zauważyli wzrost obserwacji błyszczących Pokémonów po premierze rozszerzenia “The Hidden Treasure of Area Zero”. 

Dla entuzjastów Pokémon, ten przewodnik oznacza znaczącą zmianę w podejściu The Pokémon Company. Dostarcza on oficjalny plan polowań na shiny Pokémony w Scarlet i Violet. 

Trenerzy, uzbrojeni w nową wiedzę, zanurzają się w regionie Paldea. Polowanie na te nieuchwytne stworzenia na pewno osiągnie nowe szczyty ekscytacji i strategii. 

Pokémon Scarlet i Violet jest dostępne cyfrowo w Nintendo eShop za 249,80 zł.

Czy nowa wiedza z przewodnika wpłynęła na Waszą strategię polowania na Shiny Pokémony? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych. 

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz