PressRelease AUS SL Header

Właściciel zdjęcia: Maximum Entertainment

Hot Lap Racing: Od klasyków do futurystycznych bolidów

Wydawca Maximum Entertainment oraz deweloperzy Zero Games Studios i Vision Réelle ogłosili, że nowy wyścigowy “simcade”, Hot Lap Racing, pojawi się na torze na Switchu 16 lipca.


To jest coś dla fanów sportów samochodowych. Hot Lap Racing polega na odtwarzaniu historii sportu. Centralnym punktem są prawdziwe samochody na prawdziwych torach. Zasiądziecie za kierownicą takich samochodów jak Ligier JS P320, Renault 5 TURBO 3E i Peugeot 9X8. Będziecie pędzić po kultowych torach wyścigowych, takich jak Salzburgring, Flagstaff czy Francuska Riwiera.

Jednak nie chodzi tylko o historię. Hot Lap Racing wprowadza ‘Formula Extreme’ jako pomysł na to, jak może wyglądać świat sportów samochodowych w 2030 roku i później. Nadal nie ma jednak śladu tych latających samochodów.

Możecie podjąć się poszczególnych epok i zobaczyć, jak sport się zmienił. Albo wrzucić wszystkie samochody na tor w trybie Free, aby zmierzyć ze sobą klasyczne i nowoczesne samochody w bezpośrednim starciu.

Aby uzyskać więcej szczegółów na temat niektórych funkcji gry, sprawdź poniższe informacje od wydawcy Maximum Entertainment.

  • Kariera: Rozpocznij swoją podróż jako młody kierowca i dąż do osiągnięcia szczytu sportów motorowych. Opanuj szeroką gamę ikonicznych samochodów na legendarnych torach i rywalizuj z niektórymi z największych kierowców wszech czasów.
  • Tryb Hot Lap: Ścigaj się i poprawiaj swoje czasy okrążeń za każdym razem.
  • Różne klasy sportów motorowych w jednej grze: Endurance, Single-Seater, GT, Electrical lub Production. Trenuj w każdej klasie i odkrywaj wszystko w różnych epokach i klasach podczas jazdy!
  • Twój punkt widzenia ma znaczenie: Dzięki ustawieniom kątów kamery w tylnej, dalekiej tylnej, maski, zderzaka i kokpicie, możesz wybrać swój sposób na wyścig!
  • Tryb wieloosobowy online i offline: Ścigaj się, aby być pierwszym na mecie! Graj do 4 znajomych lokalnie lub do 12 online!Musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy, zanim ta gra pojawi się na Switchu tego lata. 

Czy zamierzacie kupić Hot Lap Racing później w tym roku? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz