Zombie Army 4 Dead War

Zombie Army 4: Dead War - Nintendo Switch

Opis


Hordy Hitlera wracają po więcej w tej mrożącej krew w żyłach strzelance od twórców Sniper Elite 4! Odrażający okultystyczni wrogowie, epicka broń i wstrząsająca nowa kampania dla 1-4 graczy czekają w Europie lat 40., gdy walczysz o uratowanie ludzkości przed nieumarłym Armagedonem!

Zawartość


Ruch oporu pokonał Zombie Hitlera i wrzucił go do piekła – ale umarli powstają ponownie z większym głodem niż wcześniej!

Kontynuuj alternatywną historię trylogii Zombie Army na ogromnych nowych poziomach i odkryj złowieszczy plan, który zabierze Brygadę Ocalałych przez Włochy i nie tylko!
Walcz z siłami ciemności w kanałach wypełnionych trupami, przeżyj Zombie Zoo i podróżuj do ciemnych, niewytłumaczalnych miejsc, w których nikt wcześniej nie był… i przeżył, by o tym opowiedzieć!

Nagradzana strzelanina

Poznaj definiującą gatunek balistykę Rebellion, która stała się sławna w serii Sniper Elite i wykorzystaj ją w walce z hordami przeklętych!

Ulepszone kamery zabijania i rozczłonkowania

Kamera rentgenowska powraca! Oglądaj w krwawym zwolnionym tempie, jak kule, bomby i nie tylko niszczą kości i narządy na zdjęciu rentgenowskim.

Głęboki progres i personalizacja

Zbuduj pogromcę, który jest w Twoim stylu, gdy zdobywasz poziomy! Masz ochotę na anioła stróża? Zbieraj obrażenia zamiast Twoich kolegów z drużyny! Podoba ci się ta wieżyczka?Dlaczego nie zabrać jej ze sobą? Zabijaj z klasą, odblokowując nowe stroje, emotikony i drwiny!

Zabójcza walka w zwarciu

Kiedy martwi Cię otaczają, walcz w walce wręcz! Przedzieraj się przez tłumy, depcz po głowach i zabijaj żywych trupów przerażającymi ruchami likwidacyjnymi!

Epicka broń

Wykorzystaj moc ognia, błyskawic i boskiej esencji, aby ulepszyć swoje bronie na warsztatach i stworzyć niepowtarzalne uzbrojenie! Karabin szturmowy strzelający błyskawicami? Pistolet z płonącym bagnetem?

Potworne rzesze

Zmierz się z legionami upiornych łapaczy, potężnymi opancerzonymi elitami, przerażającymi demonami cienia, wybuchowymi generałami-samobójcami i mnóstwem innych niespodzianek!

Trailer

Galeria

Data premiery: 26.04.2022
Wydawca: RebellionInteract
Twórcy: Rebellion
Gatunki: Akcji, Wieloosobowa
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1 (2-4 online)

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz