Wonder Boy Collection

Wonder Boy Collection - Nintendo Switch

Opis


Starannie dobrana kolekcja najważniejszych gier z serii Wonder Boy - cztery arcydzieła firmy SEGA ze złotej ery platformówek. Ten kwartet uznanych gier oferuje coś dla każdego, łącząc klasyczną platformówkę z grą action-RPG.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem serii, czy nowicjuszem, który chce poznać legendę gier, Kolekcja Wonder Boy to doskonały wybór.

Łącząc cztery najlepsze gry z serii Wonder Boy - od oryginalnej wersji zręcznościowej z 1986 roku po Monster World IV z 1994 roku - ta niezwykła kolekcja daje ci szansę na poznanie jednej z najbardziej wpływowych serii z przeszłości gier.

W latach 80. i 90. gry z serii Wonder Boy zdobyły ogromną popularność dzięki olśniewającej mieszance energicznych platformówek i elementów action-RPG. Jednak w przeciwieństwie do innych tytanów gatunku platformówek, gry Wonder Boy doczekały się bardzo ograniczonej liczby wydań na Zachodzie na nowoczesnym sprzęcie do gier. Aż do teraz!

Gry Wonder Boy zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe do uruchomienia i gry dla graczy o różnych umiejętnościach, ale zawierają wystarczająco dużo głębi i wyzwań, aby utrzymać w napięciu nawet najbardziej doświadczonych graczy. A teraz zostały wzbogacone o nowoczesne funkcje, takie jak możliwość przewijania gry w dowolnym momencie.

Niezależnie od tego, czy chcesz po raz pierwszy spróbować swoich sił w tej kultowej serii gier, powrócić do czasów młodości spędzonych przy grze w Wonder Boy, czy też dodać do swojej kolekcji odświeżoną platformówkę, Wonder Boy Collection to idealny pakiet dla Ciebie!

Zawartość


  • Zawiera gry Wonder Boy, Wonder Boy in Monster Land, Wonder Boy in Monster World oraz Monster World IV
  • Precyzyjnie przeniesione na nowoczesne konsole, z rozszerzonymi funkcjami, takimi jak filtr, shader, opcja przewijania i galeria!
  • Fantastyczna mieszanka platformówki i RPG akcji
  • Poczuj nostalgię dzięki żywej pikselowej grafice i wyrazistej chiptune'owej muzyce
  • Prosta i przyjazna dla nowych graczy - z wystarczającą głębią i wyzwaniem, by oczarować najbardziej oddanych.

Trailer

Galeria

Data premiery: 03.06.2022
Wydawca: Bliss Brain
Twórcy:
Gatunki: Zręcznościowa, Akcji, Platformówka
Języki: Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Angielski
Wymagania wiekowe: Dowolny
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz