Tormented Souls

Tormented Souls - Nintendo Switch

Opis


Klasyczny survival horror pojawia się na Nintendo Switch! Rozwiązuj zagadki i staw czoła złowrogim przeciwnikom w śmiertelnej walce w domu z zadokowaną konsolą lub w podróży w trybie przenośnym. Graj jako Caroline Walker, która poluje na zaginione bliźniaczki w wielkiej opuszczonej rezydencji. Czy zmierzysz się ze swoimi lękami i odkryjesz sekrety Winterlake... czy zginiesz próbując?

Zawartosć


Coś złego czai się w Winterlake

Podczas badania zniknięcia bliźniaczek w Winterlake coś strasznego dzieje się z Caroline Walker. Budząc się w środku nocy, naga i podłączona do jakiegoś przestarzałego sprzętu medycznego w wannie, Caroline musi walczyć o życie, przemierzając korytarze opuszczonej rezydencji.

Powrót do klasycznego horroru przetrwania

Nowoczesne podejście do przygodowej gry akcji ze stałą perspektywą, oferujące unowocześniony schemat sterowania i dynamiczną kamerę w połączeniu z klasyczną rozgrywką.

Zabójcza walka

Ciemne siły i niewypowiedziane okropności zrobią wszystko, co w ich mocy, aby powstrzymać Caroline przed dotarciem do prawdy. Użyj wszystkiego, co możesz znaleźć, aby walczyć z czającym się w ciemności złem.

Zachowaj rozsądek

Potrzebujesz znacznie więcej niż celowania i ostrego refleksu, aby wyjść z tego żywy. Przeszukuj otoczenie w poszukiwaniu wszystkiego, co możesz wykorzystać na swoją korzyść. Łącz przedmioty, aby rozwiązywać pokręcone łamigłówki i wykorzystuj wszystkie dostępne zasoby, aby odkrywać tajemnice posiadłości i jej terenów.

Szatańskie łamigłówki

Zbieraj niezbędne zasoby i narzędzia, odszyfruj wskazówki z dawno zapomnianych dzienników i łącz to wszystko, aby rozwiązać diabelskie zagadki i dotrzeć do sedna brudnej historii rezydencji.

Bramy do innego wymiaru

Nic nie jest takie, jak się wydaje w Winterlake. Lustra to droga do alternatywnej rzeczywistości i innego miejsca w czasie. Przekraczając te lśniące bramy, Caroline może manipulować samą tkanką rzeczywistości w zaskakujący sposób.

Nie jesteś sam w ciemności

Posiadłość może wydawać się opuszczona, ale gdy Caroline bada jej sekrety, mroczne siły i niewypowiedziane horrory zrobią wszystko, co w ich mocy, aby powstrzymać ją przed dotarciem do prawdy. Bądź czujny przez cały czas i używaj wszystkiego, co możesz znaleźć, aby odeprzeć wdzierającą się grozę Winterlake.

Trailer

Galeria

Data premiery: 14.04.2022
Wydawca: PQube
Twórcy: Dual Effect
Gatunki: Akcji, Przygodowa, Inne
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Rosyjski, Chiński, Portugalski, Angielski
Wymagania wiekowe: 17+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz