The Last Friend

The Last Friend - Nintendo Switch

Opis


W świecie, który stał się kolejną postapokaliptyczną przyszłością, w której uwagę ludzkości rozprasza chaos, zniszczenie i szalejące mutanty, szykuje się coś jeszcze bardziej złowrogiego... Pieski świata znikają! 

Do akcji wkracza Alpha (Ty), który w młodym wieku stracił swojego najlepszego psiego przyjaciela. Podróżując po pustkowiach, natrafia na kilka mutantów, które nie potrafią dogonić zagubionego szczeniaka! Podczas tej bitwy Alpha odkrywa, że ​​ma zdolność rozumienia tego, co może powiedzieć szczenię i nazywa się T. Juan! Teraz T. Juan dołącza do Alpha w wielkiej przygodzie, szukając odpowiedzi na temat tego, co naprawdę stało się ze wszystkimi psami.

Zawartość


  • Przygotuj się na eksplorację pustynnych terenów, zrujnowanych miast, bazy wojskowej i dżungli pełnych wyzwań, gdy wyruszasz w kamperze z możliwością ulepszenia!
  • Twój ugryzienie nie jest twoją jedyną obroną, gdy masz do czynienia z nadmiernie opalonymi mutantami, elektryzującymi wrogami i jednym lub dwoma miłośnikami tofu!
  • Od stalowych ścian i drucianych pułapek będziesz miał wybór, jeśli chodzi o opcje ofensywne i defensywne, aby chronić swoje podwórko!

Trailer

Galeria

Data premiery: 07.04.2022
Wydawca: Skystone Games
Twórcy: Stonebot Studio
Gatunki: Przygodowa, Zręcznościowa, Bijatyka, Strategiczna
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz