Nobody Saves the World

Nobody Saves the World - Nintendo Switch

Opis


Kto może ocalić świat, gdy pradawne Nieszczęście budzi się na nowo? Nikt! (To Ty, Ty jesteś Nikim). Opanuj sztukę transformacji, aby stać się Ślimakiem, Duchem, Smokiem i nie tylko w tym nowym podejściu do RPG akcji od twórców Guacamelee!

Wykonuj misje, aby odkryć i zmieniać się w ponad 15 różnych form. Mieszaj i dopasowuj umiejętności w nieoczekiwany sposób, aby odblokować i wykonać jeszcze trudniejsze zadania. Przemierzaj rozległy świat - samodzielnie lub z przyjacielem w sieci - przemierzając zmieniające kształt lochy, aby powstrzymać Nieszczęście i ocalić świat!

Zawartość


  • Zmieniaj się w wiele postaci: Odblokuj ponad 15 różnych form, od Szczura, przez Łobuza, po Robota, z których każda ma własną, unikalną mechanikę rozgrywki.
  • Niekonwencjonalne zadania: Pomóż dziwnym mieszkańcom tego świata uporać się z ich problemami. Każda Forma ma też swój własny zestaw zadań, które możesz wykonać w kreatywny sposób.
  • Rozwijające się lochy: W miarę jak będziesz stawał się coraz silniejszy, proceduralnie generowane lochy będą zwiększać poziom trudności i złożoności, aby nie dać ci spokoju.
  • Lokalna i sieciowa kooperacja: Zaproś znajomego, aby razem z nim rozegrać całą przygodę lub jej część!
  • Wspaniała ścieżka dźwiękowa: Nowa, oryginalna muzyka autorstwa uznanego kompozytora Jima Guthrie.
  • Nowa Gra+: Sprawdź swoje postacie i umiejętności w walce z wrogami o wyższych poziomach i w lochach z nowymi modyfikatorami trudności.

Trailer

Galeria

Data premiery: 14.04.2022
Wydawca: DrinkBox Studios
Twórcy: DrinkBox Studios
Gatunki: Akcji, Przygodowa, RPG, Wieloosobowa
Języki: Japoński, Francuski, Niemiecki, Włoski, Koreański, Rosyjski, Chiński, Hiszpański, Portugalski, Angielski
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz