Nintendo Switch Sports

Nintendo Switch Sports - Nintendo Switch

Opis


Włącz się do gry w piłkę nożną, siatkówkę, kręgle, tenis, badminton i Chambarę (walka na miecze) za pomocą kontrolerów Joy-Con! Sterowanie jest intuicyjne, więc możesz wybrać się na kort (lub tory, boisko lub arenę) i zacząć. Dzięki kontrolowanym ruchom możesz podkręcić swoją kulę do kręgli, dodać rotację do gry w tenisa, a nawet użyć Joy-Con z akcesorium z paskiem na nogę, aby kopnąć piłkę podczas strzelaniny piłkarskiej. Rodzina i przyjaciele mogą dołączyć do zabawy w tym samym systemie lub online. Ponadto planowane jest dodanie siódmego sportu w ramach bezpłatnej aktualizacji tej jesieni; przygotuj się na golfa!

Zawartość


Graj online i mierz się z przeciwnikami z bliska i daleka, aby zdobywać nagrody w grze lub próbować wejść do Pro League.

Zmierz się z przeciwnikami z całego świata i staraj się dotrzeć do Pro League w każdym sporcie. Grając online w losowym dobieraniu graczy, zamieniaj zdobyte punkty na nagrody w grze, takie jak stroje, akcesoria sportowe, sprzęt i wiele innych dla swojego awatara. Wybór przedmiotów będzie się zmieniać co tydzień, więc sprawdź ponownie i zobacz, co jest w magazynie!

Graj z przyjaciółmi i rodziną w tym samym pokoju lub na całym świecie

Graj z przyjaciółmi we wszystkich 6 dyscyplinach sportowych! Przekaż kontroler Joy-Con znajomemu, aby zagrać w trybie 1 na 1, 2 na 2 lub każdy na każdego, dzięki czemu wszyscy będą się ruszać. W kręglach wszyscy gracze mogą grać jednocześnie — nie trzeba czekać na swoją kolejkę. Zagraj w każdą grę online lub połącz siły ze znajomym w tym samym systemie, aby zmierzyć się z przeciwnikami z bliska i daleka w sportach zespołowych, takich jak siatkówka i tenis.

Trailer

Galeria

Data premiery: 29.04.2022
Wydawca: Nintendo
Twórcy: Nintendo
Gatunki: Sportowa, Wieloosobowa, Imprezowa
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Duński, Portugalski, Rosyjski, Chiński
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1-4

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz