Little Noah  Scion of Paradise hero

Little Noah: Scion of Paradise - Nintendo Switch

Opis


Stwórz unikalne drużyny i kombinacje z 40+ rekrutowalnych sojuszników w tej swobodnej, ale wciągającej grze!

Fabuła


Port Manacloud - naród, który zawdzięcza swoją potęgę i dobrobyt swoim alchemikom. Noah, cudowny alchemik, podróżuje po niebie swoim sterowcem, gdy odkrywa tajemnicze, unoszące się w powietrzu ruiny. Gdy zbliża się do nich, aby je zbadać, na pokład wskakuje kot. Kot oskarża Noah o bycie łowcą grobowców i rozpętuje burzę, która wysyła jej statek w dół. W potrzebie części do naprawy jej statku i napędzany przez ciekawość, Noah wchodzi do ruin...

Rozgrywka


Przygodowa gra akcji Roguelite

Przebadaj lochy, które zmieniają się z każdym przejściem i zmieć wrogów po drodze. Użyj rekrutowalnych sojuszników, "Liliputów" i zebranych przedmiotów, aby pokonać bossów ruin. Jeśli zostaniesz znokautowany podczas przygody, nie obawiaj się - możesz użyć zdobytych przedmiotów, aby wzmocnić Noego i powrócić silniejszy niż kiedykolwiek!

Remontuj swój sterowiec

Podążając przez ruiny, będziesz zbierać manę, aby naprawiać i ulepszać obiekty na pokładzie swojego sterowca. Obiekty te dadzą ci ulepszenia, które sprawią, że kolejna przygoda będzie łatwiejsza. Każda placówka daje różne wzmocnienia, więc wybierz, jak chcesz zasilić Noaha.

Unikalne drużyny, unikalne kombinacje

Zrekrutuj zdobyte liliputy do drużyny. Kombinacje ataków zmieniają się w zależności od kolejności twojego składu - wybieraj spośród ponad 40 Lilliputów, aby dostosować swoją drużynę i zmaksymalizować swoją moc.

Trailer

Galeria

Data premiery: 28.06.2022
Wydawca: Cygames
Twórcy: Grounding Inc., Cygames
Gatunki: Akcji, Platformówka, RPG, Przygodowa
Języki: English, Francuski, Niemiecki, Japoński, Koreański, Chiński, Hiszpański
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz