Chocobo GP

Chocobo GP - Nintendo Switch

Opis


Dołącz do Chocobo i przyjaciół, którzy wjeżdżają na tor w różnych zwariowanych pojazdach! Naucz się podstaw w trybie fabularnym, a następnie zmierz się ze wszystkimi w wybranym przez siebie trybie! Używaj klasycznych zaklęć magicznych, takich jak Fire i Aero, aby wysadzić konkurencję, a nawet odwrócić tabelę dzięki unikalnym umiejętnościom każdej postaci! 

Tryby


  • Tryb fabularny - przygoda w ramach kampanii, aby odblokować postacie i trasy.
  • Ligi – Driftuj i przyspieszaj na 4 torach z rzędu i rywalizuj o najwyższy wynik – online lub lokalnie na podzielonym ekranie dla 2 graczy.
  • Time Attack – Ścigaj się z duchami innych graczy z całego świata – lub własnymi – i sprawdź, jak szybko możesz jechać.
  • Niestandardowe wyścigi - Stwórz własne szalone wyzwanie, kontrolując liczbę torów i Magicite, które możesz mieć we własnym niestandardowym wyścigu - możesz nawet zaprosić znajomych do wypróbowania go lub podzielić się swoimi Joyconami ze znajomym, aby bawić się lokalnie w trybie dla 2 graczy!
  • Chocobo GP - Rywalizuj z maksymalnie 64 graczami w internetowym turnieju pucharowym i udowodnij, że jesteś najlepszym kierowcą — nagrody będą się zmieniać z każdą przepustką sezonową!

Trailer


Galeria

Data premiery: 10.03.2022
Wydawca: SQUARE ENIX
Twórcy: Square Enix
Gatunki: Akcji, Imprezowa, Wyścigowa
Języki: Angielski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1-2

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz