Cat Cafe Manager

Cat Cafe Manager - Nintendo Switch

Opis


Twoja babcia zostawiła ci małą kawiarnię w ponurej wiosce Caterwaul Way. To do Ciebie należy naprawienie miejsca, zaimponowanie mieszkańcom i zaprzyjaźnienie się z lokalną populacją kotów. Twoja kocia kawiarnia może być tematem rozmów w mieście z odpowiednim nastawieniem, menu i (oczywiście) kotami. Zgadza się, Caterwaul Way jest domem dla mnóstwa niezwykłych kotów. W końcu kot jest w nazwie! Ku uciesze mieszkańców miejscowa kawiarnia może stać się ich domem. Kto wie, może ich obecność rozluźni zaciśnięte języki i pomoże odkryć soczyste sekrety Caterwaul Way...

Zawartość


  • Odnów, udekoruj i powiększ kawiarnię według własnego uznania, aby stworzyć ciepłe, przyjazne miejsce dla kotów - i ludzi - do relaksu!
  • Zbuduj kompetentny personel, zatrudniając odpowiednie osoby, zarządzając obciążeniami i pomagając doskonalić ich umiejętności.
  • Wzbogać swoją kawiarnię jeszcze bardziej dzięki niestandardowym potrawom, a także innym elementom menu, dostosowanym do wszystkich potrzeb klientów.
  • Zaprzyjaźnij się i buduj relacje z lokalnymi mieszkańcami wsi, takimi jak Finley, młody muzyk, który stara się odnieść sukces, czy Bonner, lokalny przewoźnik, który ma do opowiedzenia kilka bardzo trudnych historii.
  • Opiekuj się lokalnymi bezdomnymi kotami i ostatecznie daj im na zawsze dom. Dzięki indywidualnym osobliwościom i cechom każdego zabłąkanego Twoja kawiarnia nigdy nie będzie taka sama jak kogokolwiek innego.
  • Podróżuj po mieście, wchodź w interakcję z mieszkańcami i odkrywaj nowe przepisy, wydarzenia i inne możliwości dla swojej kawiarni.
  • Rozwiąż tajemnicę rozpadającej się, starożytnej świątyni miejskiej dla starego kociego boga w lasach w pobliżu Caterwaul Way.

Trailer

Galeria

Data premiery: 14.04.2022
Wydawca: Freedom Games
Twórcy: Roost Games
Gatunki: Symulacja, Strategiczna, Lifestyle, Muzyczna
Języki: Japoński, Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Koreański, Chiński
Wymagania wiekowe: 13+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz