1974719820-1200x675

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Epicka seria mangi: The Legend of Zelda - Twilight Princess

Ikoniczna gra wideo Legend of Zelda: Twilight Princess doczekała się popularnej mangi. Autorem jest Akira Himekawa, pseudonim A. Hondy i S. Nagano. Manga była publikowana od 2016 do 2022 roku. Jeśli przegapiliście tę serię, teraz masz szansę nadrobić zaległości. W drodze jest kompletne wydanie zawierające wszystkie 11 tomów. W sumie to 2040 stron. Dodatkowo, w zestawie znajduje się bonusowy dwustronny plakat. Możecie zamówić go w przedsprzedaży na Amazonie za 117,26 dolarów (ok. 470,38 zł). To oznacza, że jest 10% taniej od ceny wyjściowej. Zestawy zostaną wysłane 24 września. Automatycznie otrzymacie dodatkowe rabaty, które pojawią się w trakcie okresu przedsprzedaży.


Jeśli nie możecie się doczekać, możecie zamówić wiele tomów osobno. Możecie to zrobić na Amazonie, w Barnes & Noble oraz w Walmart. Wydaje się jednak, że niektóre tomy są łatwiejsze do znalezienia niż inne. Wybór zestawu w pudełku ułatwiłby sprawę. Dodatkowo otrzymalibyście plakat jako bonus.

Oficjalny opis brzmi: 

Pewnego razu, czarodzieje próbowali podbić Świętą Krainę Hyrule. Duchy Światła zapieczętowały moc czarodziejów w Krysztale Cienia i zesłały ich do Królestwa Zmierzchu, poza Lustro Zmierzchu. Teraz, zła siła próbuje znaleźć Midnę, księżniczkę Królestwa Zmierzchu, i fragmenty Kryształu Cienia. Chce zdobyć moc, aby rządzić zarówno Królestwem Zmierzchu, jak i Światem Światła.

Zestaw mangi The Legend of Zelda od tego samego zespołu pisarskiego znanego jako Akira Himekawa zawiera Ocarina of Time Vol. 1 i 2, Majora's Mask, Four Swords Vol. 1 i 2, Oracle of Seasons, Oracle of Ages, The Minish Cap, A Link to the Past i Phantom Hourglass wraz z kolekcjonerskim plakatem. W chwili pisania tego tekstu można go kupić na Amazonie za 69,77 dolarów (279,88 zł).

81axfpu3hsl-sl1500


W tajemniczej krainie Hyrule, trzy duchowe kamienie są kluczem do Triforce. Kto je posiada, ten kontroluje świat. Chłopiec o imieniu Link wyrusza w poszukiwaniu Emeraldu, duchowego kamienia lasu. Ma go dostarczyć Zeldzie, księżniczce krainy Hyrule. Podróż będzie długa i pełna niebezpieczeństw. Link będzie potrzebował całej swojej umiejętności i odwagi, aby pokonać zło. Bitwa o Hyrule i Świętą Krainę właśnie się rozpoczęła!

Zaciekawił was te zestawy? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz