maxresdefault  41

Właściciel zdjęcia: Thomas K Young

Dadish 3D: Przejście do Trzeciego Wymiaru

Jeśli jesteście fanami uroczej serii Dadish na konsoli Switch, to ucieszy Was wiadomość, że wkrótce przeniesie się ona w trzeci wymiar.


Premiera gry Dadish 3D odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku. W roli głównej wystąpi, oczywiście, Dadish, który wyrusza na swoją “najbardziej szaloną przygodę” w poszukiwaniu zaginionych dzieci. Dzieci zostały zwabione przez podejrzane wyskakujące reklamy. Mimo przejścia z 2D na 3D, gra ma zachować tę samą dynamiczną rozgrywkę platformową i dowcipne dialogi, które uczyniły oryginalne gry tak atrakcyjnymi.

Jako przypomnienie, gry Dadish, Dadish 2, Dadish 3 i Daily Dadish są dostępne w Nintendo eShop. Ta ostatnia jest szczególnie interesująca, ponieważ zawiera 365 ręcznie wykonanych poziomów, jeden na każdy dzień roku. Twórca, Thomas K. Young, mający siedzibę w Wellington, w Nowej Zelandii, był szczególnie płodny w tworzeniu gier 2D, a Dadish 3D to jego pierwsza próba w tym świecie. Jak sam twierdzi: "Nigdy nie sądziłem, że będę w stanie stworzyć coś takiego, ale w jakiś sposób udało mi się to osiągnąć. Jestem bardzo podekscytowany, że mogę podzielić się tym ze światem".

Sprawdźmy teraz kluczowe cechy Dadish 3D:

- Urocza i wymagająca retro platformówka, która dodaje kolejny wymiar do ukochanych gier Dadish, zachowując ich podstawowe koncepcje.
- Od twórcy gier Super Fowlst, Molecano i Dadish.
- 50 starannie zaprojektowanych poziomów.
- 49 zuchwałych malutkich rzodkiewek i jedna krzykliwy opos do odnalezienia.
- Doświadczaj wzlotów i upadków bycia rodzicem (który jest również rzodkiewką).
- Jeździj na plecach gigantycznego hamburgera (który jest również przestępcą).
- Fast-foodowi goście, którzy będą próbowali cię zabić.
- Pięciu wielkich, zrzędliwych bossów.
- Podoba mi się ścieżka dźwiękowa i mam nadzieję, że tobie też.
- Grafika jest świetna, przynajmniej tak mi się wydaje.
- Zbieraj ukryte gwiazdki na każdym etapie.
- Wierz w siebie i podążaj za swoim sercem.Co o tym myślicie? Czy graliście w poprzednie gry Dadish? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz