maxresdefault  35

Właściciel zdjęcia: Devolver Digital / Free Lives

Cricket Through The Ages: Odkryj świat krykieta na Nintendo Switch

Mobilna gra Cricket Through The Ages jest w drodze na PC i Nintendo Switch. Premiera odbędzie się w marcu. Wersję na PC tej gry można znaleźć na Steam. Razem z ogłoszeniem daty premiery gry Cricket Through The Ages, został również opublikowany zwiastun. 


Mobilna gra Cricket Through The Ages pierwotnie pojawiła się w 2019 roku na Apple Arcade. Była dostępna na platformach takich jak iOS, Macintosh i tvOS. Twórcą gry jest studio Free Lives, które znajduje się w Południowej Afryce. Wydawcą gry jest zaś Devolver Digital. A oto, jak twórca Free Lives opisał grę na swojej oficjalnej stronie internetowej: 

Wymachuj kijami i rzucaj piłkami w przeplatającej się historii ludzkości i krykieta w tej grze opartej na fizyce i obsługiwanej jednym przyciskiem. Ponad tysiąc lat temu rasa ludzka stała na skraju wyginięcia. Nasi przodkowie byli bezradni wobec potężnych lądowych behemotów. A potem nadszedł ratunek… wynaleziono grę w krykieta! Wyrusz sam lub z przyjacielem w podróż przez bogatą i niezwykle dokładną historię krykieta w grze Cricket Through the Ages.

Free Lives również ogłosiło datę premiery na Nintendo Switch i Steam na stronie X, znanej jako Twitter, 16 lutego tego roku. Według strony gry Cricket Through The Ages na Steam, kluczowe cechy tej gry to: „Opanuj starożytną sztukę krykieta dzięki cudownie prostemu, jednoprzyciskowemu schematowi sterowania. Graj w dziewięciu unikalnych, historycznie dokładnych trybach gry solo lub przeciwko kumplowi. W tej opartej na fizyce bufonadzie od twórców Broforce i Genital Jousting.” 


Cricket Through The Ages zostanie wydana 1 marca tego roku na Nintendo Switch i PC. W sklepie Steam gatunek gry jest określony jako „Akcja, Casual i Sport”. Jeśli gracze są zainteresowani zakupem gry przez Steam, mogą dodać ją do listy życzeń na jej stronie Steam. Jeśli gracze chcą być na bieżąco z grą, mogą sprawdzić stronę X/Twitter Free Lives. Można również sprawdzić oficjalną stronę internetową Free Lives, aby uzyskać najnowsze aktualizacje. 

Cricket Through The Ages jest dostępne 1 marca w Nintendo eShop w cenie 32 zł. Planujecie zakupić grę na Nintendo Switch? Czy uważacie, że będzie to dobra platforma dla tej gry? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz