borderlands-3-okladka 6sna

Właściciel zdjęcia: Gearbox

Borderlands 3 dostało kategorię wiekową na Nintendo Switch

Nowy wyciek ujawnił jeden z największych jak dotąd portów na Nintendo Switch. PEGI (Pan European Game Information) daje oceny dla gier wydawanych w Europie. Innymi słowy jest to organizacja odpowiedzialna za nadawanie grom różnych klasyfikacji wiekowych. Oceny te często wyciekają do sieci, a co za tym idzie również tytuły gier i porty przed ich ogłoszeniem. Najnowszy przykład dotyczy Borderlands 3, które zostało ocenione dla Nintendo Switch.


Ta ocena nie tylko potwierdza istnienie portu, ale ujawnia, że tytuł będzie na horyzoncie, ponieważ gry i porty przechodzą przez proces oceny PEGI, gdy są bliskie wydania. Czasami komisje klasyfikacyjne w innych częściach świata, takich jak Brazylia lub Korea, dostają do ocenienia gry znacznie wcześniej, w przypadku PEGI jest to rzadkością. 

Czy port zostanie ogłoszony i wydany wkrótce jest niewiadome, ale ta klasyfikacja potwierdza, że port jest bliski ukończenia. Gearbox jeszcze nie skomentowało w żaden sposób tego przecieku.

Ocena została nadana 1 grudnia i została umieszczona na wszystkich wersjach gry i całej jej zawartości do pobrania. Tytuł obejmuje: 

  • Borderlands 3 
  • Borderlands 3: Director’s Cut 
  • Borderlands 3: Designer’s Cut 
  • Borderlands 3: Psycho Krieg and the fantastic Fustercluck 
  • Borderlands 3: Bounty of Blood 
  • Borderlands 3: Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright and Hammerlock 
  • Borderlands 3: Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot 

Opracowane przez Gearbox i wydane przez 2K, Borderlands 3 zostało wydane 13 września 2019 roku, zbierając oceny na Metacritic od 78 do 82, w zależności od platformy. Do tej pory tytuł sprzedał się w ilości ponad 15 milionów kopii, co czyni go jedną z najlepiej sprzedających się gier w roku 2019. 

Tymczasem posiadacze Switcha mogą jednak doświadczyć Borderlands, dzięki kolekcji Borderlands Legendary Collection, która zawiera Borderlands: Game of the Year Edition, Borderlands 2 oraz Borderlands: The Pre-Sequel. Kolekcja jest dostępna w Nintendo eShop w cenie 209 zł. 

Czekacie na Borderlands 3 na Switchu? Dajcie nam znać w komentarzach oraz na naszych mediach społecznościowych!

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz