teenage-mutant-ninja-turtles-mutants-unleashed

Właściciel zdjęcia: Paramount Game Studios

TMNT: Mutants Unleashed - Nowa przygoda Żółwi Ninja na Switch

Outright Games nawiązało współpracę z Paramount Game Studios. Celem jest wydanie gry Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed na Nintendo Switch jeszcze w tym roku.


Gra oparta jest na filmie Paramount Pictures Teenage Mutant Ninja Turtles: Zmutowany Chaos. Za jej rozwój odpowiada A Heartful of Games. Będzie to gra akcji 3D z elementami platformówki. Głównymi bohaterami są najbardziej ukochani na świecie wojownicy, którzy uwielbiają pizzę.

Gra obiecuje “dynamiczną rozgrywkę” z “angażującą, oryginalną fabułą”. Żółwie, po tym jak w końcu zostały zaakceptowane przez społeczeństwo i osiągnęły swój cel, czyli uczęszczanie do normalnej szkoły średniej, nagle tracą swoje nowo odnalezione szczęście. Przyczyną jest fala mutantów, która wywołuje chaos w całym Nowym Jorku.

Czy to grając solo, czy łącząc siły z przyjacielem w trybie kooperacji dla dwóch graczy, będziecie mogli grać jako czterej zamaskowani bohaterowie. Każdy z nich ma swój unikalny styl gry. Eksplorując kanalizację i ulice Nowego Jorku, spotkacie znajome twarze. Bohaterowie w półpancerzu znów rozpoczną swoje najnowsze chaotyczne przygody.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować naszą współpracę z Paramount. Dostarczamy ekscytujący nowy rozdział w niesamowitym uniwersum Teenage Mutant Ninja Turtles” entuzjastycznie mówi COO Outright Games, Stephanie Malham.

Jako franczyza, która zaczęła się od komiksów i szybko stała się globalnym fenomenem, nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, oferując fanom, nowym i starym, ekscytujące, interaktywną doświadczenie oparte na fabule. Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie większej ilości dynamicznego uniwersum, które stworzyliśmy wraz z A Heartful of Games w ciągu najbliższych miesięcy.

Starszy wiceprezes Paramount ds. gier i nowych mediów, Doug Rosen, dodaje: “Po niesamowitym sukcesie Teenage Mutant Ninja Turtles: Zmutowany Chaos, jesteśmy podekscytowani współpracą z Outright Games. Chcemy ożywić uniwersum Żółwi Ninja. Franczyza obchodzi swoje 40-lecie i nadal przyciąga nowych fanów. Nie możemy się doczekać, aż gracze zanurzą się w świecie najnowszego filmu w tej fantastycznej nowej grze.

Gra Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed zostanie wydana zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i cyfrowo w Nintendo eShop dla Nintendo Switch na całym świecie w IV kwartale 2024 roku.

Czy Jesteście fanami serii Teenage Mutant Ninja Turtles? Jakie są Wasze oczekiwania wobec gry? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz