stumble-guys-post-feature2

Właściciel zdjęcia: Scopely

Stumble Guys: Ekspansja na Nintendo Switch

Stumble Guys zadebiutowało na konsoli Xbox w zeszłym miesiącu. Teraz gra zmierza ku wydaniu na Nintendo Switch. Gra została oficjalnie potwierdzona dla platformy Nintendo. Będzie zawierać możliwość przenoszenia postępów i grania wieloplatformowego ze wszystkimi istniejącymi wersjami. Niestety, nie ujawniono jeszcze konkretnej daty wydania. Ale rejestracja wstępna jest już dostępna. W komunikacie prasowym, wydawca Scopely omówił ekspansję gry na jej kolejną platformę.


Nasz zespół Stumble Guys jest bardzo dumny z dostarczania nowych doświadczeń, które łączą i cieszą naszych graczy. To obejmuje przeniesienie ‘Stumbleverse’ na ulubione platformy” - powiedział Naz Amarchi, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Stumble Guys w Scopely. “Z tą ekspansją na Nintendo Switch, uczynimy naszą grę bardziej dostępną dla Stumblersów wszędzie. Bez względu na to, gdzie będziecie chcieli grać, zapraszamy nowych graczy do dołączenia do zabawy.

Na ten moment, niewiele szczegółów zostało ujawnionych na temat wydania na Nintendo Switch. Ale będzie to darmowe, podobne do wersji na Xbox. Gdy gra zostanie wydana na Switchu, można przypuszczać, że Scopely zaoferuje ten sam pakiet startowy, który jest obecnie dostępny w sklepie Microsoft. Pakiet startowy Stumble Bundle kosztuje 4,99 dolarów (ok. 19,87 zł) i zawiera 1600 gemów, skórkę Sei Taishogun i ślady Slime Footsteps. Scopely ogłosiło również ekskluzywny tryb gry wieloosobowej na podzielonym ekranie dla wersji Stumble Guys na Xbox, choć jeszcze nie został wydany. Przypuszczalnie, ten tryb będzie dostępny we wszystkich wersjach konsolowych.

Stumble Guys, wydana po raz pierwszy w 2021 roku, to niezwykle popularna gra typu battle royale, która zadebiutowała na telefonach komórkowych i komputerach PC. Gra przyciąga ponad 50 milionów graczy każdego miesiąca. Od czasu premiery 23 stycznia stała się najpopularniejszą darmową grą na Xbox. W grze gracze muszą rywalizować z innymi graczami, aby przekroczyć linię mety. Muszą pokonać różne mapy pełne przeszkód. Gry zaczynają się od 32 graczy, a ta liczba zmniejsza się w trzech różnych rundach. Zazwyczaj te rywalizacje mają formę wyścigu. Ale czasami obejmują zadania takie jak unikanie kulek armatnich czy omijanie robotów, podczas gdy ich rywale wpadają w niebezpieczeństwo.

Przez ostatnie trzy lata, Stumble Guys doczekało się wiele współprac. Franczyzy takie jak SpongeBob SquarePants i Rabbids od Ubisoft otrzymały skórki w grze. Są nawet projekty oparte na wszystkich drużynach NFL. Niektóre współprace poszły nawet dalej niż skórki. Mapy ograniczone czasowo, oparte na Hot Wheels, Tetris i Pac-Man, pojawiły się w grze.

Gra Stumble Guys wkrótce pojawi się na Nintendo Switch. To potwierdziło Scopely. Gra ta trafi również na PlayStation. Nie wiemy jednak, kiedy dokładnie można się tego spodziewać.

Czy jesteś podekscytowani tym, że Stumble Guys trafi na Nintendo Switch? Czy graliście już w tę grę na którejś z istniejących platform? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz