miyamotoaonumathumbs

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Shigeru Miyamoto i Eiji Aonuma na placu budowy Super Nintendo World

Nowy filmik od Nintendo rozpoczął teorie związane z rozbudową parku tematycznego Super Nintendo World o atrakcje z uniwersum The Legend of Zelda. Super Nintendo World po raz pierwszy otworzyło się w Universal Studios Hollywood w 2021 roku. Od tego czasu ogłoszono, że nowa wersja parku dla Universal Orlando jest w trakcie powstawania i ma zostać otwarta w 2025 roku. W większości ta wersja parku w Orlando jest uważana za mniej więcej taką sama jak ten w Japonii i Hollywood, ale teraz wydaje się, że sekcja związana z Zeldą również może zostać wprowadzona.


W niedawnym filmiku na Instagramie pokazano budowę nowego parku Super Nintendo World w Orlando. Wideo to zawierało krótką scenę z ikonicznym twórcą Nintendo Shigeru Miyamoto, który przez chwilę nosił kask ochronny. Co ciekawe, w filmie pokazano również producenta serii Legend of Zelda, Eiji Aonumę, który również był obecny na placu budowy. Samo to może nie oznaczać wiele, ale to, co Universal i Nintendo zrobiło dalej, sprawia, że fani drapią się po głowach.


Niedługo po tym, jak ten filmik został udostępniony w mediach społecznościowych, został usunięty z jakiegoś powodu. Powód usunięcia nie został podany, ale niektórzy fani Nintendo są zdania, że było to z powodu pojawienia się Aonumy. To, że Aonuma był obecny w Super Nintendo World, może sugerować, że obszar związany z Zeldą jest w trakcie rozwoju. Biorąc pod uwagę, że Nintendo jeszcze tego nie ogłosiło, filmik mógł zostać usunięty, aby zapobiec wyciekom informacji.

Oczywiście, to że Aonuma był na placu budowy Super Nintendo World, nie oznacza wiele samo w sobie. Chociaż specjalizuje się w pracy nad serią Zelda w Nintendo, jest również jednym z najważniejszych producentów i szefów japońskiego dewelopera gier. W związku z tym, mógł po prostu chcieć odwiedzić Super Nintendo World, aby zobaczyć, jak park powoli powstaje w Orlando. Z drugiej strony, sekcja związana z Zeldą w parku miałaby sens, biorąc pod uwagę, że jest to największa franczyza Nintendo poza Super Mario.

Czy uważacie, że obecność Aonumy w Super Nintendo World sugeruje, że część parku związana z Zeldą jest w trakcie powstawania? A jeśli nie, dlaczego uważacie, że ten filmik został usunięty? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz