subnautica

Właściciel zdjęcia: Unknown Worlds

Nowa gra w świecie Subnautica rozpoczyna produkcję

Twórca gry Subnautica, firma Unknown Worlds, ujawniła, że trwają "wczesne prace nad nową grą z serii podwodnych gier survivalowych".

W ogłoszeniu o pracę zamieszczonym wczoraj wieczorem studio potwierdziło, że zespół poszukuje starszego projektanta fabuły, który "pomoże ukształtować kolejną grę z uniwersum Subnautica!". Ostatnia gra z serii Subnautica, Subnautica: Below Zero, ukazała się po raz pierwszy w 2019 roku, ale na Switcha przepłynęła dopiero w zeszłym roku wraz z pierwszą grą.

Opis stanowiska przedstawia się następująco:

Unknown Worlds poszukuje starszego projektanta fabuły, który dołączy do zespołu pracującego nad kolejną grą z uniwersum Subnautica. Osoba ta będzie ściśle współpracować z zespołem, aby opowiadać fascynujące, dramatyczne historie w kontekście gry, a także definiować historię i całokształt nowego świata science fiction i jego obcych mieszkańców. Ta osoba ma niepowtarzalną okazję, aby dołączyć do zespołu na wczesnym etapie rozwoju gry i pomóc w ustaleniu kierunku narracji dla uwielbianej serii.

Pomiędzy dwoma pierwszymi grami z serii Subnautica minęło prawie pięć lat, więc na premierę tej gry prawdopodobnie jeszcze trochę poczekamy, ale i tak jest to ekscytująca wiadomość dla fanów tej wyjątkowej serii.


Pokemon Scarlet w sklepach od 217.29zł
Avans.pl
219.31zł
Sprawdź
Electro.pl
219.31zł
Sprawdź
Media Expert
217.29zł
Sprawdź
Awatar

Mateusz DrozdowskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz