Revita

Revita - Nintendo Switch

Opis


Wymieniaj zdrowie na moc w szybkiej rozgrywce typu glass cannon (każdy cios jest zabójczy). Znajdź odpowiednią równowagę ataku i obrony, próbując, umierając, powtarzając i wspinając się w górę wieży.

Rozgrywka


  • Unikalne podejścia. Walcz w niemal nieskończonej różnorodności potyczek bojowych w proceduralnie generowanych pokojach.
  • Unikalne moce. Sterowanie dwoma drążkami, bieganie i przesuwanie się po ścianach to dopiero początek — znajdź ulepszenia i przedmioty podczas każdego podejścia i ulepsz swój arsenał
  • Popraw swoją grę. Rozbudowany zestaw opcji pozwala dostosować Revita do swojego stylu gry – spowolnij czas, ustaw kolor konturu dla wrogów, aby ułatwić ich śledzenie, lub wybierz poziom wspomagania celowania, który jest dla Ciebie odpowiedni.
  • Odkryj tajemniczy świat. Eksploruj podziemną linię metra naszpikowaną potworami i pełną kolorowych postaci, które pomogą ci w przygodzie. Podróżując od stacji do stacji, gdzie windy zabiorą Cię na wyżyny ciągle zmieniającej się wieży zegarowej.
  • Odzyskaj utraconą pamięć. Bezimienne dziecko bez wspomnień budzi się w metrze z mglistym poczuciem celu i chęcią dotarcia do odległej wieży zegarowej, mając nadzieję na znalezienie odpowiedzi na szczycie. Po drodze odkryje melancholijny świat pełen zamaskowanych postaci, potworów i być może odpowiedzi, których szuka dziecko.

Trailer

Galeria

Data premiery: 21.04.2022
Wydawca: Plug In Digital
Twórcy: BenStar
Gatunki: Akcji, Przygodowa
Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński, Portugalski
Wymagania wiekowe: 10+
Liczba graczy: 1

Komentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz