hero-image

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Gracz znalazł Maskę Majory na meksykańskim rynku

Jeden z fanów kultowego tytułu na Nintendo 64 The Legend of Zelda: Majora’s Mask znalazł przepiękną replikę tytułowej maski na sprzedaż na meksykańskim rynku, dzieląc się zdjęciem unikalnego znaleziska na Reddicie. 


Gra The Legend of Zelda Majora’s Mask z 2000 roku, której akcja dzieje się w tajemniczym świecie Termina, a nie w typowych dla serii miejscach w okolicy Hyrule. Stanowiło to ryzykowne odejście od formuły ustanowionej przez jej poprzedniczkę, The Legend of Zelda: The Ocarina of Time zaledwie dwa lata wcześniej. Druga w pełni trójwymiarowa odsłona kultowej serii Majora’s Mask, stawiała przed graczami zadanie odnalezienia serii magicznych masek, by za ich pomocą udaremnić działania złośliwego Skull Kida i ocalić Terminę przed zmiażdżeniem przez groźny księżyc. Unikalna mechanika gry polegająca na podróżach w czasie – wymagała od graczy wielokrotnego cofania się przez 3-dniową pętlę czasową w celu osiągnięcia postępów w fabule – nadała grze wyraźnie odmienny charakter w porównaniu z poprzednimi tytułami z serii The Legend of Zelda. Obecnie gra The Legend of Zelda: Majora’s Mask jest powszechnie uznawana za jedną z najlepszych pozycji w tej długoletniej serii.

W nowym poście na r/gaming użytkownik Reddita Connor12568 opublikował zdjęcie pięknie wyrzeźbionej repliki Majora’s Mask, którą znalazł na sprzedaż na meksykańskim rynku. Masywna maska, która z pewnością zbyt wygodna do noszenia nie jest, znajduje się wśród innych imponujących rzeźb. 


Użytkownicy odpowiedzialni za post byli pod wrażeniem niezwykłego znaleziska. Odpowiadając czy ta unikalna maska została zakupiona, Connor12368 stwierdził, że maska została już niestety sprzedana, gdy znaleźli ją na targu w Monterey. Maska kosztowała około 55 $ (ok. 243 zł). 

The Legend of Zelda: Majora’s Mask jest dostępne dla subskrybentów Nintendo Switch Online + Expansion Pack. 

A Wy? Czy macie jakieś ciekawe historie związane z kolekcjonowaniem gadżetów związanymi z waszymi ulubionymi gram? Podzielcie się swoimi historiami w sekcji komentarzy lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz