dor

Właściciel zdjęcia: Pix'n Love Games

Dordogne dostanie limitowane wydanie fizyczne

Francuskie Pix'n Love Games nie zwalnia tempa. Czekając na wydania Born of Bread i Nocturnal, zapowiedzieli kolejny pre-order, który wystartuje dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego. Swoje fizyczne wydanie dostanie Dordogne. Przygodowa gra z emocjonalną opowieścią i genialnym stylem artystycznym. To ten rodzaj gry, który działa na gracza kojąco. W teorii przejdzie się sam i nie zaskoczy nikogo nagłym wywindowaniem poziomu trudności. Zagadki będą proste, samo miasto dość niewielkie, ale kombinacja serducha, akwarelowej grafiki i rodzinnej tajemnicy przytrzyma przed ekranem.

Emocje starszej wersji naszej bohaterki, to motor napędowy gry. Jej meritum. Po śmierci babci Mimi wraca do miejsca, które pamięta z tamtych wakacji. Nie było jej tam przez wiele lat. W rodzinie doszło do wielkiej kłótni, która na wieki urwała kontakt. Czemu? Nie wiemy. Mamy czarną plamę z tamtego okresu, a poskładanie tego wszystkiego będzie naszym celem. Odzyskamy wspomnienia i krok po kroku poznamy zapomnianą prawdę. Przedśmiertny list babci mówi nam, że mamy coś do odzyskania.

Recenzje Dordogne znajdziecie TUTAJ

Wydanie podstawowe (39,90 EUR) z dwustronną okładką będzie ograniczone do 1000 kopii. Zainteresowani wersją deluxe z naklejkami, litografiami, soundtrackiem, artbookiem i dedykowanym pudełkiem pod wszystkie souveniry muszą się spieszyć. Tych będzie tylko 300, a ich cena odzwierciedla bogatą zawartość (149,90 EUR).Awatar

Niko WłodekKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz