GCPKb6rXAAA YG0

Właściciel zdjęcia: Nintendo

Darmowe gadżety NSO: Ostatnia szansa na ikony

Nintendo Switch było domem dla wielu dobrych gier w 2023 roku, w tym zarówno wydań first-party jak i third-party. Jednakże, w przypadku tych pierwszych, Nintendo wydało kilka nowych gier ze swoich kluczowych serii, aby fani mogli się nimi cieszyć. Od nowej gry Pikmin po Powrót Detektywa Pikachu i oczywiście Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, użytkownicy Nintendo Switch mieli do dyspozycji kontynuacje, spin-offy, remastery i wiele więcej, aby zająć czas w tym roku.


A kiedy takie gry są wydawane, Nintendo zwykle świętuje premierę tych tytułów dodatkami, takimi jak darmowe gadżety Nintendo Switch Online w postaci ikon i nie tylko. Jedynym haczykiem jest to, że te ikony są zwykle dostępne tylko przez ograniczony czas, zanim zostaną zastąpione innymi opcjami. Dla tych, którzy mogli przegapić którąś z nich wcześniej, otrzymujecie ostatnią szansę na zdobycie różnych ikon Nintendo Switch Online od teraz do początku stycznia, zanim zostaną wycofane do czasu, aż zostaną ponownie wprowadzone innym razem.

Ikony, które można zdobyć od teraz do początku stycznia, obejmują te z WarioWare: Move It!, Metroid Prime Remastered, Fire Emblem Engage, Detective Pikachu Returns, Kirby’s Return to Dreamland Deluxe, Pikmin i remake Super Mario RPG. Pikmin 4 zostało wydane wcześniej w tym roku, dlatego seria Pikmin powróciła do rotacji, ale być może ze względu na ogólnikowość i uniwersalność Pikmin, jest ona po prostu określana jako seria, a nie gra, jeśli chodzi o tę promocję.

Według harmonogramu udostępnionego online, sposób działania tej ostatniej promocji w 2023 roku polega na tym, że te ikony Nintendo Switch Online będą dostępne w określone dni w określonej kolejności do końca grudnia. Po tym czasie cykl rozpocznie się ponownie, a ikony zostaną ponownie rozdane od 1 stycznia do 7 stycznia. W tym momencie promocja zakończy się bez wskazania, kiedy będzie można ponownie zdobyć te ikony.

Na Twitterze konto NSO Icons Alerts, śledzące ikony Nintendo Switch Online od firm trzecich, udostępniło harmonogram, kiedy te promocje będą aktywne, więc upewnijcie się, że zdobędziecie ikony, które chcecie z tych zaplanowanych rozdań. 


Które z wymienionych ikon Nintendo Switch Online zdobyliście lub planujecie zdobyć? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz