34d562034726afe49409cf4c59b6

Właściciel zdjęcia: Electronic Arts

Czy The Sims 4 na Nintendo Switch to tylko plotka? EA wyjaśnia sytuację

Wygląda na to, że Electronic Arts mogło przypadkowo ujawnić istnienie wersji The Sims 4 na konsolę Nintendo Switch, ale wydaje się, że wszystko było zbyt piękne, by mogło być prawdziwe. Po tym, jak użytkownik X/Twittera @TheHenfordHen udostępnił obraz opisu wyszukiwania Google od EA, w którym wersja gry na Nintendo Switch była wymieniona obok wersji na PlayStation, Xbox i PC, firma teraz wyjaśniła pomyłkę na Twitterze. Według oficjalnego konta The Sims Direct na X/Twitterze, w danych wyszukiwania wystąpił błąd, który doprowadził do tego, że konsola została wymieniona jako platforma dla gry.


Wpis od @TheSimsDirect można znaleźć poniżej.


Ta wiadomość z pewnością rozczaruje wielu fanów, ponieważ wcześniej seria pojawiała się na konsolach Nintendo, takich jak GameCube, Wii i 3DS. Niestety, żadna z gier z tej serii nie jest obecnie dostępna na Nintendo Switch, mimo że wydawałyby się idealnie pasować! Na razie fani będą musieli zadowolić się innymi grami symulacyjnymi na tej konsoli i mieć nadzieję, że następca Switcha będzie miał szansę na hostowanie gry The Sims w przyszłości.

Od wydania w 2017 roku, Nintendo Switch cieszy się dużą popularnością wśród fanów gier symulacyjnych, takich jak The Sims 4. Największym przykładem jest gra Animal Crossing: New Horizons, która odniosła gigantyczny sukces na konsoli Nintendo. Gra jest drugą najlepiej sprzedającą się grą na tej konsoli, sprzedając się w ponad 43 milionach egzemplarzy. Popularność New Horizons doprowadziła do wydania wielu podobnych gier na tej konsoli, w tym tytułów takich jak Disney Dreamlight Valley. Oczywiście istnieje również seria Story of Seasons oraz gry takie jak Harvest Moon. Chociaż The Sims 4 nie pojawi się na Switchu, fani nie powinni mieć problemów ze znalezieniem podobnych gier!

EA i Maxis nie podały żadnego powodu, dlaczego The Sims 4 nie zostało wydane na Switchu, ale istnieje duża szansa, że ma to związek z brakiem mocy systemu. Wersje The Sims 4 na PS4 i Xbox One są już znane z problemami z wydajnością.

Z drugiej strony, w drugiej połowie 2024 roku ma pojawić się nowy system od Nintendo. Firma jeszcze nie potwierdziła istnienia następcy Switcha, ale jeśli ma on pojawić się w tym roku, to firma musi wkrótce ogłosić tę informację. Prezentacje Nintendo Direct zwykle odbywają się w lutym, co oznacza, że ​​istnieje duża szansa, że ​​w przyszłym miesiącu zobaczymy nowy system. Jeśli tak się stanie, może następny system będzie mógł obsługiwać grę z serii The Sims, tak jak poprzednie konsole Nintendo!

Czy chcielibyście zobaczyć The Sims 4 na Nintendo Switch? Czy to jest rodzaj gry, który chcielibyście ogrywać na tej konsoli? Dajcie nam znać w komentarzach lub na naszych mediach społecznościowych.

Awatar

Artur TańskiKomentarze (0)

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodać komentarz